shantim

Nevím, jestli jsem milovníkem trapných komedií, ale viděl jsem jich už hodně, a tahle se mi docela líbila. Bylo v ní alespoň pár vychytaných vtípků. ()

Paldini odpad!

Milovníky velice trapných komedií tento skvost jistě potěší, ale poněvadž já mezi ně nepatřím dávám nemilosrdný odpad. Veškerá komika spočívá v tom, že někdo pořád někde padá nebo dostane ránu do přirození. A vrcholem všeho je scéna, kdy si slepec splete nedojedený párek s penisem jednoho z hrdinů. A o čem snímek je? Pětice paparazziů se snaží všemožnými trapnými způsoby načapat známé (většinou italské) osobnosti v nějaké kompromitující situaci. Většinou mají promýšlený plán, který samosebou nevyjde. Protože se režisérovi nepodařilo sehnat opravdové osobnosti, spokojil se s několika již vyžilými modelkami (Brigitte Nielsen vypadá velice odpudivě). Ale ono to ani tak nevadí, protože až na tu Brigitte jsou to pořád velmi krásné ženy. A čeho jsem si v Itálii všiml, že je tam určitá tendence cpát modelky do každého televizního pořadu a je s podivem, že úspěšnější jsou právě ty kolem čtyřicítky nebo spíše ty mladší mají lépe placenou práci někde jinde. ()