Epizódy(101)
-
Liebe und Karottensaft / Einer gewinnt immer / Ein neues Leben (E01)
-
Der Ausreißer/Die Hochzeitsreise (E02)
-
Liebe für Alice/Betsy und der Schlagerstar/Der Juwelendieb (E03)
-
Wie ein Pfau im Korb/Schröder gegen Schröder/Keine Zeit für Oma (E04)
-
Der schüchterne Liebhaber/Ein Mann für Mama/Seenot und Magenbitter (E05)
-
Das glücklichste Paar des Jahres/Jan und die Studentin/Der ungeschliffene Diamant (E06)
-
Herz ist Trumpf/Sängerin und Zauberer/Bordbekanntschaften (E07)
-
Das Kleid/Der Simulant/Kilimandscharo (E08)
-
Geschäftliches/Kolumbus und Kabeljau/Der Hund (E09)
-
Damenbesuch/Karl und Anna/Liebe durch zwei (E10)
-
Der Heiratsschwindler/Frau Schliemann und das Abenteuer/Der Kinderfeind (E11)
-
Nachbarn/Tochter des Chefs/Der Falschspieler (Brasilien) (E12)
-
Thailand (E13)
-
Bali (E14)
-
Brasilien (E15)
-
Mexiko (E16)
-
New Orleans (E17)
-
Disney World (E18)
-
Das Norwegen (E19)
-
Südafrika (E20)
-
Ägypten (E21)
-
Indien/Malediven (E22)
-
Das Hongkong (E23)
-
Dubai (E24)
-
Das Mauritius (E25)
-
Tasmanien (E26)
-
Sydney (E27)
-
Singapur (E28)
-
Hawaii (E29)
-
Karibik (E30)
Obsahy(2)
Loď snov - zoznam častí:
1. Florida (1981)
2. Barbados (1981)
3. Panenské ostrovy (1981)
4. Dominikánska republika (1982)
5. Grenada (1982)
6. Kajmanské ostrovy (1982)
7. Maroko (1983)
8. Keňa (1983)
9. Portoriko (1983)
10. Keňa (1983)
11. Amazónia (1983)
12. Brazília (1984)
13. Thajsko (1986)
14. Bali (1986)
15. Brazília (1987)
16. Mexiko (1987)
17. New Orleans (1990)
18. Disneyworld (1991)
19. Nórsko (1992)
20. Juhoafrická republika (1993)
21. Egypt (1993)
22. India / Maledivy (1993)
23. Hongkong (1993)
24. Dubaj (1994)
25. Maurícius (1995)
26. Tazmánsko (1995)
27. Sydney (1996)
28. Singapúr (1996)
29. Hawai (1997)
30. Karibik (1997)
31. Argentína (1998)
32. Galapágy / Jamajka (1998)
33. Namíbia (1999)
34. Tahiti (1999)
35. Bali (2000)
36. Nový Zéland (2000)
37. Olympia (2000)
38. Seychely (2000)
39. Mexiko (2001)
40. Las Vegas (2001)
41. Bermudy (2001)
42. Čile a Veľkonočný ostrov (2002)
43. Thajsko (2002)
44. Zambia a Viktoriine vodopády (2003)
45. Tichomorie (2003)
46. Austrália (2004)
47. Srí Lanka (2004)
48. Samoa (2004)
49. Omán (2005)
50. Vancouver (2005)
51. Barma (2005)
52. Singapúr / Bali (2006)
53. Botswana (2006)
54. Šanghaj (2007)
55. San Francisco (2007)
56. Rio de Janeiro (2008)
57. Kilimandžáro / Maledivy (2008)
58. Vietnam (2008)
59. Papua - Nová Guinea (2009)
60. Peru - Miami (2009)
61. Emiratáty (2009)
62. Kanada (2010)
63. Panama (2010)
64. Bora-Bora (2011)
65. New York, Savannah a Salvador (2011)
66. Kambodža (2011)
67. Bali (2012)
68. Singapúr / Bintan (2012)
69. Portoriko (2013)
70. Malajzia (2013)
71. Perth (2014)
72. Maurícius (2014)
73. Kanada (2015)
74. Macao (2015)
75. Cookov ostrov (2016)
76. Palau (2016)
77. Kuba (2017)
78. Tanzánia (2017)
(monalisa69)
Hrajú
Oliver Pocher
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Loď snů (1981) (seriál)
Amira Pocher
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Loď snů (1981) (seriál)
Caroline Hartig
Najlepšie seriály:
Blackout (2021) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Dietmar Bär
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Loď snů (1981) (seriál)
Prípad pre dvoch (1981) (seriál)
Pauline Werner
Nemecko
Najlepšie seriály:
Ordinácia s výhľadom na more (2017) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Loď snů (1981) (seriál)
Cathy Hummels
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Loď snů (1981) (seriál)
Axel Schulz
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Loď snů (1981) (seriál)
Simone Thomalla
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Mestečko Frühling (2011) (seriál)
Anna-Lena Schwing
Nemecko
Najlepšie seriály:
Sløborn (2020) (seriál)
Detektívi zo severu (2012) (seriál)
Rodina doktora Kleista (2004) (seriál)
Marija Mauer
Najlepšie seriály:
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Polícia Hamburg (2007) (seriál)
Andreas Schmidt-Schaller
Nemecko
Najlepšie seriály:
Tie deti nie sú až také zlé (1993) (seriál)
Poldové (1984) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Maxine Kazis
Najlepšie seriály:
Horskí záchranári (2009) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Moja mama veterinárka (2006) (seriál)
Maximilian Gehrlinger
Nemecko
Najlepšie seriály:
My děti ze stanice Zoo (2021) (seriál)
Kriminálka Curych (2016) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Rojan Juan Barani
Najlepšie seriály:
Polícia Hamburg (2007) (seriál)
Loď snů (1981) (seriál)
Kriminálka Kolín (2003) (seriál)
Mika Tritto
Najlepšie seriály:
Loď snů (1981) (seriál)
Riccardo Simonetti
Nemecko
Najlepšie seriály:
Polícia Hamburg (2007) (seriál)
Loď snů (1981) (seriál)
Nelson Müller
Ghana
Najlepšie seriály:
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Loď snů (1981) (seriál)
Levi Busch
Najlepšie seriály:
Dom plný zvieratiek (2010) (seriál)
Loď snů (1981) (seriál)
Barbara Frey
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Posledný svedok (1998) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)