fragre

Takový pěkně po starohollywoodsku rozmáchlý film plný velkých citů, osudové lásky a barvitých kostýmů. Zvláště krásná Gina (v hlavní roli operní divy Liny Cavalieri) zde střídá kostýmy jak na módní přehlídce. A vždy jí to samozřejmě úžasně sluší. Ale jak to tak bývá, oč větší výprava, o to jednodušší děj. Vlastně, takový kapku lepší román pro služky. Ale za tu Ginu ty čtyři hvězdy dám. ()

Martin741

menej znamy film Giny Lollobrigidy. Vacsinu veci dobre opisal fragre, ja sa nebudem opakovat. Len napisem, ze najlepsie roky mala pani Lollobrigida v 50 . rokoch ..... 70s jeje nepriali stiahla sa : 95 % ()

Courtemanche

Nenáročná romantická drama pro širokou skupinu diváků, především s Ginou Lollobrigidou, s Vittoriem Gassmanem, ale mezi hlavní protagonisty patří také Anne Vernon anebo Robert Alda. Tento film je méně známý jen pro nás, ve své době se stal kasovním trhákem a Lollobrigida obdržela Cenu Davida di Donatella pro nejlepší herečku (italský Oscar). Já ani se nedivím, zpívala tak krásně (i operu!), že jsem jen zíral. Málokdy slyším takhle kvalitní zpěv od herečky (ani nevím kdy naposled). Příběh není špatný, humor jen minimálně, herecky kvalitní od všech, ale to nejlepší je jednoznačně Gina, v době své největší slávy (55-56). Je to barevný film! 3,5/5 ()

rivah

Sympatická a zpívající a šermující Lollobrigida bez pozdějších zlozvyků, jako vždy dobrý Gassman. Romantická historka z červené knihovny už zestárla.(max.50%) ()