Réžia:
Christian AlvartScenár:
Doron WisotzkyKamera:
Christof WahlHrajú:
Julia Dietze, Wilson Gonzalez Ochsenknecht, Fahri Yardim, Tedros Teclebrhan, Charly Hübner, Samuel Finzi, Detlev Buck, Sido, Peri Baumeister (viac)Hrajú
Julia Dietze
Francúzsko
Najlepšie filmy:
Ako to robia rybky? (2002)
Láska v mysli (2004)
Beh o život (2008)
Wilson Gonzalez Ochsenknecht
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Habermannův mlýn (2010)
Prameny života (2013)
Clark: Hvězdný zločinec (2022) (seriál)
Fahri Yardim
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Med v hlavě (2014)
Únos letu 181 (2008) (TV film)
Almanya - vitajte v Nemecku (2011)
Tedros Teclebrhan
Eritrea
Najlepšie filmy:
Narušiteľ systému (2019)
Saša (2010)
Čarovná flauta (2022)
Charly Hübner
Východné Nemecko
Najlepšie filmy:
Životy tých druhých (2006)
3 dni v Quiberone (2018)
Neger, neger, čierna tvár (2006) (TV film)
Samuel Finzi
Bulharsko
Najlepšie filmy:
Válečná generace (2013) (seriál)
Jeden život (2023)
Kapitán (2017)
Detlev Buck
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Biela stuha (2009)
Aimee a Jaguár (1999)
Eastie Boys (1999)
Sido
Východné Nemecko
Peri Baumeister
Najlepšie filmy:
TABU – Jest duše cizinkou na zemi (2011)
Russendisko (2012)
Mackie Messer - Žebrácký film Bertolda Brechta (2018)
Niels Bruno Schmidt
Východné Nemecko
Najlepšie filmy:
Baader Meinhof Komplex (2008)
Med v hlavě (2014)
Symptom Pandorum (2009)
Mavie Hörbiger
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Napoleon (2002) (seriál)
Lommbock (2017)
Kráľovstvo prsteňa (2004) (TV film)
Violetta Schurawlow
Sovietsky zväz
Najlepšie filmy:
Med v hlavě (2014)
Otzi, muž z ledu (2017)
Peklo (2017)
Daniel Krauss
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Tichá revoluce (2018)
Offroad (2012)
Dva životy (2012)
Michael Mendl
Nemecká ríša
Najlepšie filmy:
Pád Tretej ríše (2004)
Ján XXIII. - Posol mieru (2002) (TV film)
Večná pieseň (1997) (TV film)
Michael Ostrowski
Rakúsko
Najlepšie filmy:
Slumming (2006)
Rovnaký, rovnaký, ale iný (2009)
Už je tu zas (2015)
Peter Berling
Nemecká ríša
Najlepšie filmy:
Satanské tango (1994)
Meno ruže (1986)
Posledné pokušenie Krista (1988)
Gregor Bloéb
Rakúsko
Najlepšie filmy:
Free Rainer (2007)
Bezuchí zajkovia (2007)
Vraždy u jezera (2014) (seriál)
Erdal Yildiz
Turecko
Najlepšie filmy:
Berlin Calling (2008)
Lola + Bilidikid (1999)
Fakjú pán profesor (2013)
Jan van Weyde
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Deň blbec (2014)
Lilo (Ernst-Johann) Wanders
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Miesto činu (1970) (seriál)
Prečo muži nepočúvajú a ženy nevedia čítať v mapách (2007)
Hledám impotentního muže (2003)