Díky za čokoládu

• Česko Sladká smrt (viac)

Lausanne, Švýcarsko. Slavný pianista Andre Polonski se znovu žení. Klidná, ale nevyzpytatelná Mika, zdědila po svém otci továrnu na čokoládu. Dělá jí podezřele velkou radost, když tento sladký nápoj každý ráno připravuje pro manžela i jeho syna Guillauma, o kterém se šušká, že byl v porodnici zaměněn s jiným dítětem. Jednoho dne ale jejich práh překročí mladá talentovaná pianistka Jeanne... (Levné knihy)

Tery16

Možná mi něco uniklo, možná je to tím, že jsem film viděla jen s dabingem, ale přišlo mi to jako díl z jednoho z těch průměrných televizních seriálů. Nudila jsem se. ()

closed.eye

Výbornej počin, jen mě zarazila nepřirozeně klidná reakce Polonskiho v závěru. Přiznám se, já bych v takovou chvíli s rozběhem někomu skočila po krku :-) ()

DJ Kritik

Dobre rozohrané, ale po ku koncu úplne nezmyselné, bez akéhokoľvek náznaku alebo pokusu poskytnúť divákovi to, čo každý očakáva. Záver pre mňa osobne veľmi ale, skutočne, mizerný. Celé mi to pripomínalo TV filmy 70 rokov bez hlbšej podstaty. Akcia: * Napätie: ** Hudba: * Vtiahnutie do deja: ** ()

marti

V určitom smere mi to pripomína Pasoliniho Teorému: dáte dokopy nepravdepodobnú situáciu a nelogické správanie jednotlivých postáv a môžete filozoficky rozjímať nad obsahom. A tu je kameň úrazu, pretože sa neviem dopracovať k rozumnému "ponaučeniu" a zostáva mi len efektný obal v podobe dobrých hereckých výkonov a určitého napätia pri prvom sledovaní filmu. ()

vykyn

Tak tohle se mi tedy vůbec nelíbilo.Zápletka jasná po 30min,která nakonec vyšuměla do ztracena.Celé to ještě působilo hrozně televizně(i díky příšernému dabingu)Ani I.Huppertová můj rozpačitý dojem nezachránila..Tohle snad ani není C.Chabrol.. ()