Campbell

Letos se urodila poměrně velká úroda vlkodlačích filmů. A já mám pro tyhle filmy slabost. Bohužel je to jen další důkaz toho jak v dnešní době už tyhle filmy nefungujou. U těchto filmů se nehodí hlavně efekty který se v dnešní době tak používaj. Nicméně nečekal jsem nic a ani nic nedostal, film sem tam vypadá poměrně i amatérsky a i přes strašné herce a scény které míři odnikud nikam, tak musím říct, že jsem se moc nenudil a scény s vlkodlaky sem tam ujdou. Ale bohužel film postrádá atmosféru a i kvalitnější práci s vlkodlakem. Lehký podprůměr. ()

George Stobbart

Vo vyľudnenom mestečku sa jedného dňa stretne pár cestujúcich a pištoľníkov. Nevedia však, že tu na nich číha aj iné nebezpečenstvo, vzhľadom k tomu, že je práve spln... Westernové horory príliš neobľubujem, keďže mi jednak tieto dve vetvy dokopy až tak nesedia a druhak je dosť ťažké nájsť medzi nimi nejaký naozaj dobrý (ako výnimky typu "Ravenous"). A aktuálny "Blood Moon" je pre mňa len takým malým potvrdením - príliš fádne a povrchné zo stránky westernovej i hororovej. Postavy mizerné, chabý dej, nudné spracovanie, biedne monštrum, atd., proste slabota. ()

kaylin

„Blood Moon“ je tak nějak standardní snímek, který do představíte pod pojmem „westernový horor“. Prostředí je zachyceno celkem dobře, stejně tak i kostýmní část, ale samotná hororová podstata toho filmu se jednoduše spokojuje s tím, že jsou zde vlkodlaci. A to je všechno. Více nebylo potřeba do filmu vložit, ono tohle diváky tak nějak zaujme samo. No, a pokud ne, tak co, stejně to nebylo moc drahé. ()