Zatímco začíná bitva o věž, Alicia přivádí boj až na Strandův práh. (Prime Video)

kenkaku

Už zase necháváme ležet nabité útočné pušky jen tak na zemi? Pak fňukají že nemají munici… Mě ta idiocie prostě ubíjí. Fenomenální téma a tak prasácky zpracované. Nemluvě o té prapodivné “odložené proměně” pipky. Jak dlouho jako bude ještě trvat? Pak ta hromada keců a pseudo napětí… ne, už to nedávám. ()

Krychlicka1

Škoda že takových epizod nemůže být více, i když to nemà kvality těch nejlepších dílu, má alespoň snahu se jím vyrovnat, a vrátit FTWD zpátky na výsluní, i když si myslím že spousta lidí nepřekousla debilní epizody 7. série, a nedošla až sem. Jinak oceňuji Stranda, ačkoliv ho nemusím, je fajn že si drží pořád svůj charakter, zmrda, který ovšem má i nějaké city, a bylo hodně pěkné vidět že mu na někom záleží. Vyvrcholení s Danielem bylo též fajn, a dá se říct že až překvapivě dosti dojemné, a konec nás trochu navnadil na další epizody, což mu taky přičtu k dobru. ()

• Stráž, kterou Daniel (Rubén Blades) zastřelil v 18. minutě, zůstala ležet pod schodištěm. V dalším záběru ale leží na schodech. (Duoscop)