Zatímco začíná bitva o věž, Alicia přivádí boj až na Strandův práh. (Prime Video)

Krychlicka1

Škoda že takových epizod nemůže být více, i když to nemà kvality těch nejlepších dílu, má alespoň snahu se jím vyrovnat, a vrátit FTWD zpátky na výsluní, i když si myslím že spousta lidí nepřekousla debilní epizody 7. série, a nedošla až sem. Jinak oceňuji Stranda, ačkoliv ho nemusím, je fajn že si drží pořád svůj charakter, zmrda, který ovšem má i nějaké city, a bylo hodně pěkné vidět že mu na někom záleží. Vyvrcholení s Danielem bylo též fajn, a dá se říct že až překvapivě dosti dojemné, a konec nás trochu navnadil na další epizody, což mu taky přičtu k dobru. ()

kenkaku

Už zase necháváme ležet nabité útočné pušky jen tak na zemi? Pak fňukají že nemají munici… Mě ta idiocie prostě ubíjí. Fenomenální téma a tak prasácky zpracované. Nemluvě o té prapodivné “odložené proměně” pipky. Jak dlouho jako bude ještě trvat? Pak ta hromada keců a pseudo napětí… ne, už to nedávám. ()

• Stráž, kterou Daniel (Rubén Blades) zastřelil v 18. minutě, zůstala ležet pod schodištěm. V dalším záběru ale leží na schodech. (Duoscop)