Nový pořad Vladimíra Hrona, který se natáčí v pražském divadle Radka Brzobohatého, se inspiroval v prostředí kabaretu a velkých slavných amerických show.V pořadu se bude stejně jako v kabaretu hlavně zpívat. „V Česku v současné době chybí zejména večery ve společnosti slavných písní, plné smíchu a zábavy. Diskuzních pořadů už bylo dost, všichni jsou z nich unavení." Do pořadu bude zvát vždy tři známé osobnosti - zpěváky, herce a další umělce, kteří mají ke kabaretu co říci. Očekávat se od nich bude samozřejmě, že se do kabaretu zapojí a také vystřihnou nějakou pěknou scénku. (TV Relax)

Olík

Jedna z nejtitěrnějších čudel tuzemského rybníčků (to že kdysi dávno získal cenu TyTy jenom svědčí o zaprděnosti našeho většinového publika) dostala pod stromeček novou hračku. Takže ten, kdo za posledních dvacet let ještě neměl tu čest s Ciao Italy italských Ricchi e Poveri v podání kabaretního imitátora Vládi Hrona, chytněte svou šanci za pačesy, protože tenhle mostecký rodák nás svou pouťovou produkci bude obtěžovat už jenom asi dalších čtyřicet let. ()