Elliot má novou nabídku práce z E Corpu a neví, kterou ze dvou riskantních příležitostí si vybrat. Navíc se čím dál tím víc obává o Shaylinu bezpečnost. (Netflix)

ALIENka_

Přísahala bych, že ta scéna, kde Mr. Robot shodí Elliota, byla až někde v pátým dílu a ono už je to tady! Jinak sakra, nikdy bych neřekla, že seriál o hackování bude takovej napínák. Scéna, kde Elliot sedí naproti tomu dealerovi, no do prdele, i když už jsem to viděla, pořád je to stejně děsivý - a to sice, jak sviň děsivý. No je pravda, že už to je taky aspoň rok, co jsem to viděla no. :D A jen tak mimochodem přítel Elliotovi kamarádky.. já vím, že má bejt trochu.. řekněme ne nejbystřejší, ale doslova pracuje pro antivirovou společnost a ani si nezakryje webku. Tenhle cápek vyloženě chtěl, aby ho hacknuli. (Vsadím se s váma, že tenhle komentář obsahuje rekordní počet ukazovacích zájmen.) Hodnocení: díky tomuhle seriálu za chvíli budu mít 10 VPNek, vlastní server, Tor prohlížeč a obalím si barák alobalem/10 ()

Kytarka

Po zhlédnutí Bohemian Rhapsody a přečtení víceméně pochvalných recenzí na Mr. Robot jsem si řekla, oukej, tohle asi musím vidět. Pro Ramiho Maleka si pěstuju mírnou slabost, na toho exotického kluka se prostě tuze dobře kouká, a když vám po druhém dílu první série proběhne hlavou „what the actual f**k????“ (pardon), tak prostě jasně víte, že to chcete dokoukat celé. ()

JohnMiller

Druhá epizóda sa nesie v rovnakom duchu ako pilot, iba s tým rozdielom, že sa dej trocha spomalil. Scénky s dílerom a s prichádzajúcimi absťákmy sa mi ľúbili.. Silný moment bolo aj paranoidné podozrenie, že sa šéf E-corpu od hlavnej postavy chcel hacknúť... Ale ináč mi to dych nevyrazilo.. Ale sledovať ďalej to rozhodne budem. ()

caesar_sauce

Jednička navnadila skvěle, dvojka znatelnej pokles. Trojka rozhodne o dalším koukání. Rami hraje, stejně jako zbytek ansámblu, skvěle, ale jak se týpek se sociální fobií tak silnou, že se mu chvěje ruka na klice při vstupu do místnosti plný lidí, šmahem blejskne vyjednávajícno-vyděračskejma učebnicovejma superschopnostma, tomu moc nevěřim. ()

TomX2

Celkový dojem: Druhý diel je slabší než ten prvý, ale rozhodne nie je zlý. Poznávame sa viac s postavami, zisťujeme viac informácií o ich minulosti, celé je to také zaujímavé a napínavé, miestami však nudné, s nespravnou kockou cukru. Ale zatiaľ sa mi to páči a dúfam, že sa to v následujúcich dielov aj zlepší, keďže začiatok má Mr. Robot veľmi sľubný. Moje hodnotenie: 65% ()