Pod

Brat so sestrou sa po dlhom čase stretnú. Dôvodom pre stretnutie je správa od ich známeho. Hoci je v nej vyslovene napísané, že nemajú chodiť k odosielateľovi, súrodenci sa napriek tomu rozhodnú navštíviť jeho dom. Ich známy však celý dom zabarikádoval a tvrdí, že skrýva tajný objekt v pivnici. Oni si myslia, že je to len výplod jeho fantázie, ale muž im dokáže, že sa mýlili. To, čo sa skrýva v pivnici, im ale spôsobí obrovské problémy. (Marceloo)

v0jt1s3k

Ta ženská měla neskutečně afektovanej hereckej řev, to se nedalo :D. Jinak film slušný, možná mohli ubrat na roztřesenosti a neustálém řvaní ()

vrch07256732

Ale ano - pre vyznavačov minimalistických projektov postavených na atmosfére a vystupňovaní deja je to úplne pozerateľná záležitosť. Celé to odohrajú prakticky 3 herci - aj keď v neustále hysterickom rozpoložení ale taký bol zrejme zámer. Napriek tomu kupodivu (a aj vďaka znesiteľnej stopáži) dej odsýpa svižným tempom aj keď len na bázi hysterických rozhovorov. Paranoidný týpek to zahral vynikajúco a súrodenci tiež podali dobré výkony. Záver viac akčnejší a hororovejši fakt potešil. ()

Jarmila68

Dávám tři hvězy jen proto,že atmosféra do třičtvrtě filmu byla taková že jsem bez nehtů :-)úžasný!!!Do doby než přijde pointa a tam je kámen úrazu:-(škoda má to koule jen to chtělo víc zmáknout!Jo a za tu roli pana s poruchou by si pan zasloužil oskara!!!Super zahrané,klobrc dolu! ()

Mykie

Bál jsem se, bál jsem se dokud jsem neviděl co je ve sklepě. Do té doby film příjemně buduje atmosféru a celé to připomíná o něco delší epizodu X-files. Zážitek ale hodně kazí herci, je jich tam málo a tak se snaží panikařit, ječet a nesrozumitelně drmolit nejmíň za deset lidí. Po konci zklamání. ()

P3RS3CUToR odpad!

Jestli si chcete u filmu odpočinout, relaxovat, užít si příběh, zajímavě napsaný postavičky, poslechnout fajn hudbu, nebo whatever..... Rychle pryč... tadle slátanina vám znásilní hodinu a čtvrt života. Mě naštěstí jen 25 minut. Prokouk sem to ;) ()