Poté, co jeho přítelkyně Nina zahyne při autonehodě, se Rob neúspěšně pokusí o sebevraždu. Postupem času se však zamiluje do kolegyně Holly. Nina jejich vztah ale značně zkomplikuje, neboť se vrací jako duch a jízlivě milence trápí. Holly se snaží zachránit Roba a přitom se do něj zamiluje. Studuje zdravotnickou školu a přivydělává si v supermarketu. Jediné, co v její práci bez vyhlídek stojí za povšimnutí, je právě Rob, který je od smrti své přítelkyně Niny ztracený a plný vzteku. Brzy se do sebe zamilují. Když spolu poprvé skončí v posteli, je tam s nimi i Nina. Je sice mrtvá, vypadá jako krvavá změť zlomených končetin, pořád je ale tady, pořád mluví a pořád se zlobí. Holly se však nevyděsí a neuteče - je totiž odhodlaná vyléčit Robovy rány. Dokáže se vypořádat s mrtvou dívkou, která s nimi sdílí lože, životy i myšlenky? Pokud právě tohle Rob potřebuje, Holly to pro něj udělá, bez ohledu na následky... (Cinemax)

Saxos

Pro přepracovaného a smutného nekrofila možná zajímavé zpestření nedělního odpoledne. V reálu zase gute pro nejbližšího prodejce bytového textilu. Jinak nudné, rozvleklé a ničím nepřekvapující. Bohužel ani celkem dobrý soundtrack nic nezachraňuje. ()

Richie4422

Myslím, že ide o ten film, ktorý rozdelí hororových fanúšikov a filmopozeračov úplne nekompromisne. Nina Forever je príklad toho, prečo sa snažím ísť do každého hororu a hlavne hororu s (ne)populárnym "indie" štítkom bez očakávania . Po prvých 20 min. som mal v očiach chuť Excision, čo si neviem celkom vysvetliť, ale bola to príjemná chuť. Samotný film je romantika. Áno, je to špinavokrvavá romantika mapujúca zložitosť vzťahov po tom, čo človek musí bojovať s tieňom nešťastne vyhasnutej lásky. Pekný chalan príde o svoju partnerku celkom tragicky a spozná sa so zvláštnou excision dievčinou. Nahradiť bývalú, vymazať spomienky a snažiť sa udržať vzťah nedotknutý minulosťou nie je naozaj veľmi ľahké. Počas každého aktu lásky a neskôr akejkoľvek manifestácie života, sa mŕtva ex vynára a nedá pokoj. Pár však nezvádza boj s nemŕtvou entitou, zvádza boj so sebou, myšlienkami a spomienkami. Táto udalosť totiž jedného i druhú ovplyvnila viac, než si mysleli. Ak sa totiž raz niečo stane, zanechá to stopu a je jedno, že to vyhodíte do koša. Navyše, kto vraví, že to je správne a tak to má byť? I napriek tomu tú hororové prvky fungujú skvele, film je drsný, škaredý, creepy, nechutný a príjemne pomalý. Osobne mi strih sedel, nezaznamenal som jediný problém v tomto smere. Ak niekto očakáva Burying the Ex 2, jednoducho ho nedostane.Je to hororová balada, ktorá rieši vzťahy, bolesť a nekonštantnosť života. ()

Margareth35

Námět se zdál jako docela fajn a mohlo to být i zajímavý...ale... Opak se stal pravdou... 98 minut asi nejdelších v mém životě. První půl hodinu jsem vážně přemýšlela, zda to nevypnout a o čem ten film sakra má být. Pak přišel na scénu právě hlavní námět filmu, ale to bylo tak všechno. Pro mě rozhodně zklamání a nuda. Za normálních okolností jedna hvězdička, ale pobavil mě matematický vtípek, tudíž nakonec hodnotím 2 hvězdami...!! ()

Iveta47 odpad!

Väčšinou filmy ktoré sú hodnotením pod 50% pozerám bez problémov a veľa krát ma prekvapí nízke hodnotenie.Takže aj tu som to brala s rezervou a išla som do toho si pozrieť dobrý horor.Bohužiaľ táto nekrofilná sprostosť ma prinútila vypnúť ju skôr ako by som prišla o vzácny čas strávený v spoločnosti niečoho bezduchého, čudného a nechutného bez štipky nápadu.ODPAD a to riadny.Vydržala som to pozerať zhruba do polovice a to sa mi zdá až priveľa na tento paškvil.Grcám. ()

Bruce0659

Námet skvelý, nejedná sa o hororové klišé, scenár je už jednoduchší, hlavne so záverečným vysvetlením sa mohli viac pohrať, no a réžia má tiež veľké rezervy. Vizuál je slušný, krvavá Nina pod posteľou vyzerá dobre, hudba priemerná. Ako celok to však na mňa nepôsobí tak, ako by si tvorcovia želali. Celý dej je jednoduchý, plytký, s mysterióznym nádychom, napínavých scén málo a zo zápletky sa vykľuje len lacný záver. Hororom by som to nenazval, výstižnejšie je - krvavonekrofilný príbeh o zvrhlej študentke, ktorá myslí na priateľovu EX... 20% Avšak netvrdím, že film nedokáže zaujať, svojích fanušíkov si určite získa. ()

DyingAngel

Sympatické herečky, vtipné erotické scény, ale od hororu, pri ktorom by som sa aspoň trochu bála, to malo ďaleko. Ale hlavnú ideu to malo dobrú - koho aspoň raz v živote nenapadlo niečo podobné? Partnerka, ktorá by sa chodila po smrti svojmu partnerovi neustále ukazovať pred oči a ničiť mu akýkoľvek nový vzťah. Záver bol trochu rozpačitý a nedotiahnutý, ale inak fajn. ()