Zajíček Bing je roztomilá umíněná postavička, která má svůj vlastní obdivuhodný styl a velký smysl pro humor. S použitím těchto prostředků čelí stejným výzvám, jako děti v mateřských školkách: potýká se s oblékáním, s přesnídávkou a procházkami v parku. Příhody zajíčka Binga jsou díky své živosti a bezprostřednosti strhující a originální, a tak se určitě stanou oblíbeným pořadem všech malých dětí, ať už chodí do školky, nebo ne. (TV Minimax)

Katie88 odpad!

Británie už definitivně zblbla a prezentuje ideální výchovu dětí přes černýho králičího fakana, který ve vás vyvolává touhu mu jednu fláknout, a jeho otravně trpělivého vychovatele Flopa (vychovatele ne rodiče, bacha na to). Ze začátku je to roztomilý, ale jak na to koukáte víc a víc, tak vás to pěkně začně sr....štvát a to zvlášť po tom, co si přepnete znění do angličtiny a zjistíte víc, než jste chtěli. Naštěstí už je i naše dítě otráveno králičím dementem, i když to zatím nahlas nepřizná, tak máme konečně klid. Komentáře tady rozhodně pobavily :-) ()

oli9

Sleduju to s dvouletou dcerou. Chápu, že je to pro děcka, chápu, že má 2 roky tak kvalitu ještě nepozná ovšem hodnotím já. To že řeší hovadiny a ukazuje dětem, že se bojí ohňostroje atd čert to vem. Ovšem uknouranější pohádku nenajdete, nevím jestli je to dabingem ale tak ubreceny, protivný, uknourany věčně si stěžující  králík prostě začne srát každého ()

3DD!3

Po x-tém opakování jsem začal přemítat nad tím co je Rylanceův Flop zač a došel k závěru, že jde o robotickou formu vychovatele (ukrytou v prošívané hračce). Bingovi rodiče se v příbězích nevyskytují je tedy jasné, že byli násilně zabiti a jejich syn následně umístěn do vesnice/umělé reality, kde se o tyto traumatem postižené děti starají. Marně hledám pilotní epizodu, kde by toto bylo vysvětleno. Vědeckofantastický koncept Britové ale umně vetkli i do výchovných pohádek pro děti. Určitě je to kvalitnější než Ordinace, Ulice nebo Slunečná. Bing právě zabil motýla! ()

sromhrom84

Tak toto nedávám. Rozumím, že je to dělané pro děti, ale když si občas vzpomenu, na co jsem se díval já jako malý, tak jsem za ty tehdejší pohádky rád. Ukřičený králík mě nutí koupit si brokovnici a jít na lov jeho druhů. Je hezké, že pohádka nutí děti přemýšlet nad věcmi, ovšem nemůžu se vyhnout pocitu, že po delším sledování to může děti pěkně otupit. ()

Kubiii

Lotrovská organizace, vedená plyšákem Flopem, která vychovává za své různé zvířecí druhy, které netuší, co jsou zač a kde jsou jejich praví rodiče. Bing a jeho kamarádi jsou zvráceným způsobem převychovávání k obrazu jejich věznitelů a nedochází jim, že takhle ukňourané není žádné stvoření na světě a mimosvětě. Jsou abnormálně nesoběstační, vymýšlí všelijaké blbosti a ptají se na tak stupidní věci, že je na mimice Lorda Flopa vidět známka zoufalství a nedostatek trpělivosti. V některém z dílů očekávám masakr. ()

• Pando, kamarád Binga, si vždy před hrou nebo jakoukoliv aktivitou sundá kraťasy. Podle tvůrců to znázorňuje dětskou svobodu a volnost. (Jiri_Jaros)