Paríž počká

• Česko Paříž počká (viac)

Manželka úspešného filmového producenta vyrazí na cestu z francúzskeho juhu do Paríža. Nie je však sama, sprevádza ju jeden z manželových obchodných partnerov. Nájde unavená žena počas nečakaného dobrodružstva stratenú energiu a radosť zo života? (TV JOJ)

CaptNemo

Asi to mělo nějak navázat na příjemně ospalou komedii "Pod toskánským sluncem" plnou letního klišé, která navzdory své naivitě a předvídatelnosti držela hezky pohromadě a dávala smysl. Nezdařilo se. Tvůrci jen vzali hlavní hrdinku a natočili s ní jeden díl Cestománie, ()

allegria

Celý film jsem čekala, kdy to bude komedie, a ono nic. Humor? Kde? Celkem nudná road movie, což bych ještě brala, ale rozčílil mě nesmyslný, nevyvážený kontrast mezi city ždímající srdcervoucí scénkou u sošky Panny Marie s Ježíškem na jedné straně (protože Panna Marie taky přišla o své "miminko"), a na straně druhé si ve špičkové restauraci s požitkem pochutnávají na mase "ještě neodstaveného jehněte či telete", takže co to je za pokrytectví? A abych nezapomněla na vysvětlování Anně přímo u stolu, že šneci se musí nejdřív nechat vyhladovět a pak se hází zaživa do vroucí vody.... Dobrou chuť! Rádoby silné emotivně vypjaté scénky (je jich tam minimum) jsou v naprosté nerovnováze s celkovým dějem, který neřeší nic víc, než jídlo, jídlo, jídlo, víno a trochu historie. ()

Pythonator

Nestárnoucí Diane Lane v růžovoknihovničkovém balení pro postarší ženy. Těžko snesitelný film, jehož snesitelnost spočívá výhradně na sympatiích stále svěží a přitažlivé Diane. Nenadchne a nedonutí vás pustit si to znovu. Instantní romantika pro starší a pokročilé bez vyvrcholení a humoru. ()

Nyrahe

V očakávaní klasickej zápletky vyvrcholenia a rozuzlenia som film dopozerala do samotného konca, avšak, nič zo spomínaného som v ňom nepostrehla. Namiesto toho sa mi dostalo cestopisu o Francúzsku a výkladu o jeho najväčších gurmánskych pôžitkov. Celkovo však tento road movie pôsobí celkom milo, neurazí ani nenadchne avšak nedá mi nepodotknúť ako veľmi sa mi v ňom zapáčila Diane Lane. Samotný film bol však podľa môjho názoru slabý (alebo som len nepochopila hlavnú myšlienku?). Za mňa silnejšia 1*. ()

jure_rak

Strašná nuda! Jediný schopný herec byl Balwin, ale ten tam hraje jen prvních 15 minut, pak už jen přes telefon. Zápletka ani nebyla, dialogy slabota, absolutně neautentické (díval jsem se v originále, takže to ani nelze svést na dabing), jen jsem si říkal, proboha, ať už do té Paříze dojedou. Za Balwdina jedna hvězda. Jinak si kupte v antikvariátu průvodce Francie a máte aspoň knížku. ()

McGuffin

Paříž počká, Paris Can Wait, ale divák se nedočká. Posadí-li Eleanor Coppola, též režírující autorka scénáře, hezkou ženu a zábavného muže do kabrioletu a nechá je bezstarostně projíždět letní prosluněnou krajinou, jíst vybraná jídla a pít lahodná vína, nocovat v rodinných hotelích a k tomu vést nezávazné, začasté však dvojsmyslné dialogy, lze si vsadit, v co má toto jiskření přerůst. Neplýtvejte, nevsázejte, je to fakt jen bedekr. https://www.macguffin.cz/ ()

Ziral

Konečně film, ve kterém není žádá vražda, násilí, prostě každodenní brak dnešní doby v podstatě na všech kanálech a ani o Vánocích nevyjímaje !!! Velice kvituji, že režisér se vzepřel filmové společnosti, která nutí všchny americké režiséry v každém filmu povinně obsadit černocha. ()