Evee04

Konečne je to tu!Sam Raimi,Ivan Raimi a nezabudnutelný Bruce Campbell,sa vracajú po 23 rokoch aby pokračovali v unikátnom kulte Evil Dead a priniesli divákom presne to čo vyžadujú.Nostalgia,ironia,satira,humor,horror,chata,akcia,to všetko tu pasuje a presne zapadá do seba,v poradí,akým to má príst.Ako inak Ash vypustí do sveta opät zlo po tom,ako skourení sa spolu s "lahkou" známostou,pozrú do známeho Necronomiconu a prečítajú tam zopár temných vecí.Od pilotu až po finálnu čast,je to nabité neskutočnou humornou a krvavou akciou,kde vždy bola a bude,figurovat motorová píla,pričom milým potešením bolo aj skonštruovanie robotickej ruky,ktorú používal namiesto drevennej(predsa je rok 2015).Do týmu Asha sa pridáva aj sympatická Kelly a mexikánec Pablo,aby sa nechali aj oni postriekat krvou.Príbeh je viac zameraný na podstatu a vznik Necronomicona,rovnako ako aj príchod Ruby(Lucy Lawless),ktorá sa bude spolu s detektívkou Fishermanovou snažit dolapit Asha.Finále zanechalo orgasmické uspokojenie a náčrt na dalšiu sériu.____95% ()

Destoroyah

Prvá séria u mňa celkom príjemne zabodovala. Ash vs Evil Dead je vtipný,krvavý a hláškami napchaný seriál ktorý poteší nie len fanúšikov pôvodnej trilógie ale aj nováčikov. Po zhliadnutí prvých desiatich epizód série som bol dosť rád že filmovú sériu mohli ďalej rozvíjať no nie som si istý či sa tvorcovia vybrali správnym smerom. Príbeh sa už od polovice hrozne naťahuje, CGI je otrasné a myslím si že dej nie je veľmi dobrý. Určite to zachránili potoky krvi, vtipné Ashove hlášky a stovky prekrásnych vrážd ale po dopozeraní tejto série to vo mne zanechalo pár negatívnych pocitov. Aj cez to všetko prevláda to pozitívum takže nie som skoro vôbec sklamaný. HODNOTENIE: 7,5/10 ()

AZX3000

Groovy. Ash od osmdesátek dost ztrumpovatěl, v ksichtu i v chování. A to je jedině dobře! Dyk tohle úchylný prase je naprosto geniální! Pedro, Amy Winehouse, Xena a další postavičky vedle Ashe jen nekulhaj (obrázkově řečeno). Jsem se královsky bavil. Baví mě taky reakce mistrů hororu tady na nástěnce. Jesus, co jste čekali? Hitchcocka? ()