Blíží se závěrečné zúčtování mezi Chuckem, Axem a Princem, jejich vzájemná důvěra neustále kolísá a všichni balancují na ostří nože. (HBO Max)

Diego

Finále mě nezklamalo, protože koncept, kdy kočka honí myš až do posledního dílů, kde zjistíme, že celou dobu myš honila kočku, se opakuje už sedm let. Po každý serii tak příslo trocha zklamání, včetně toho, že furt víte hovno o hedge fondech. Co mě ale překvapilo, když se na konci všichni začali pusinkovat, misto klasického "Jen počkej zajíci v příští serii" a já si uvědomil, že to je konečná/loučení, jak mezi herci, tak s námi, a proto mi ten happyend vůbec nevadil. Aj trocha dojme, pokud patříte k těm, co první serii shlédli v 2016 během víkendu na koleji a teď na to potřebujete měsíc, protože chodíte do práce:)) ()

makakus

Finále zklamalo, protože to všechno bylo až příliš průhledné. Takové očekávané - surprise! Vodili jsme vás za nos, ale pravda byla jiná. Dříve to už bylo použito tak často, poprvé snad skvěle v Podrazu, že člověk už to čeká. Prostě běžné řemeslo, navíc  v jednoduché formě typu "o tři dny dříve",pak "o dva týdný dříve"... Navíc spousta proklamačních proslovů typu "jsem na tebe hrdý", "co jsme si, to jsme si" atd. Jen jeden hezký a nechtěný fórek - přivedli jsme ho na mizinu, teď už má jen sto milionů dolarů :-) ()