Všetko alebo nič je príbehom o vzťahoch, ktoré nás valcujú, o ženskom priateľstve, ktoré nás chráni, o mužoch, na ktorých sa nezabúda... aj keď vlastne toho nie sú hodní. Príbeh popretkávaný sarkazmom, humorom, hnevom, beznádejou, vášňou, smiechom, slzami, mužským egom a ženským sebavedomím. Príbeh tak skutočný, že v ňom objavíte samých seba... (Continental film)

Pamprdol

Příjemné překvapení, oddychovka - mně se to líbilo. Určitě víc než Bezva ženská na krku, tam to ani Ondra Vetchý nezachránil......... Přišlo mi to vtipné a ještě jsem vomastila voko, protože bylo na co koukat, myslím tím zahraniční herce, neokoukané charismatické fešáky. ()

Marki6286 odpad!

Na doporučení rodiny a přátel jsem se rozhodla zpříjemnit večer mě i mému manželovi. Už od první chvíle mi hlavní postava neseděla a dokonce mi lezla na nervy svým chováním a životními rozhodnutími - což by se asi dít nemělo a zvlášť, když herečka ztvárňující tuto roli mi nikterak nevadí ba naopak. První dojem z filmu - ajeje, snaha o napodobeninu Padesát odstínů šedi, avšak po česku. Tzn. že hlavní postava již není nevinná panna, ale má dítě na krku. Do knihovny (v originále železářství) vstoupí prošedivělý rádoby sexy muž "v nejlepších letech" - s příšerným a na nervyjdoucím dabingem. To co se odehrává celý zbytek filmu můj mozek vstřebává už několik dní. Ale nikdy nezapomenu na ten skvělý pocit, kdy po hodině a půl (pocitově asi 3 triliony let) zazněla konečná píseň, která se asi jako jediná vydařila. Ještě teď se semnou manžel nebaví s myšlenkou, že to bylo naposledy kdy jsem vybírala film. ()

Eula

Dodatečně jsem četla i knihu a musím říct, že vzhledem k jejímu obsahu, dopadl film ještě dobře. Oceňuji zapojení polských herců, které trochu oživilo stojaté české vody, i když dabing se moc nepovedl. V podstatě jde o milou pohádku pro ženskou duši a kdo by neměl pohádky rád? ()

quido.morava

Návrat kýčových českých filmů z předválečné éry, jen v moderním kabátu. Ach jo, nejen že herecky zcela tragédie, ale i nuda a blbost. A pro těch pár silnějších a docela vtipných míst, které lze spočítat na jedné ruce, se na to znova dívat už nebudu. Divím se, že do toho Klára Issová šla. Toto snad už není ani k žehlení... ()

Dussanek odpad!

Totální odpad, česká kinematografie se rozhodla točit světový bordel. Za tohle by měli někoho pověsit na strom. Ne někoho, každého kdo pro tenhle film něco udělal. ()

JerryPilsen

Málo vtipná splácanina všech možných klišé a předloh.Děj předvídatelný,dokonce i Tatry byly,jak už to v česko-slovenských filmech bývá. ()

wendy221

Po dlouhé době prvního zhlédnutí jsem přečetla knížku. S překvapením jsem koukala, jak byla oproti filmu jiná a lepší. V knize jsou nadměrné vylíčeny pocity postavy, dlouhé telefonáty, a hlavně Jakubova "držka". Rozhodně jsem si nepředstavovala, že to bude nudnej podnikatel a navíc tak starej. Dabing jeho roli zkazil už úplně. Pauhofová absolutně neumí hrát. Film ztratil české kouzlo, přišlo mi, že se dívám na béčkovou americkou slátaninu. Samá "miluju tě" a "koťata" z úst kamarádky kamarádce mi přišla nevhodná. Amíci říkají i rodičům "i love you", ale překládá se to "mám tě rád", jinak to zní divně. Podle knížky bych si Lindu a Vandu představovala jako dvě obsprostlé, kouřením zpustlejší, ale přesto sexy ženský. Ve filmu byly pořád upravený, napudrovaný... Nevypadalo to vůbec realisticky. Chyběly tam slzy, pot... něco lidskýho, zvířecího. Ještě, že jsem vzala na milost aspoň knížku. Sice nebyla nic moc, ale o jednu hvězdu víc bych jí dala. I když absolutně nechápu, jak to mohl být bestseller. ()

lineker

Hloupoučká šablonovitá slaďárna, která mně však bůh ví proč bavila. Co mne však vůbec nebavilo byl hroznej dabing polských herců. ()

MatoVMartin

No fajn, dočkali sme sa aj niečoho (trochu) Slovenského... Nanešťastie totálna pohroma! Jednu * za Luba Kostelného. Nočná mora pre niekoho kto čaká že uvidí niečo nové, resp. chce film ktorý sa po ničom a žiadnom filme neopičí. Bohužial som bol nútený vidieť Sex v meste, film, podla ktorého ide tento ako cez kopírak, snáď rovnaký koncept. Tu sa ženská zo sekundy na sekundu zalúbi do chlapíka ktorého stretne dva - trikrát, pričom dovtedy nemohla o chlapoch ani počuť, nikto nevie prečo ale sa na ňu vykašle "a ako každý jeden má hneď inú". Je tu zopár vtipov akože Kameňák, ale... romanticá blbosť, samozrejmosťou neskutočná láska potom hneď sklamanie... nič nové pod slnkom, pokial vás žáner typu Sex v meste alebo Denník B. Johnsovej berie, tak banovať nebudete. ()

dr.Queen

Soundtrack určitě lepší jak film,hudba se povedla.Jinak mi strašně vadil Michał Żebrowski,připadal mi jak záporak z Jamese Bonda,hrál to nějak křečovitě,určitě by byl lepší jeho dabér M.Dlouhý.Jinak filmek docela pohoda,některé scény se povedly,trošku to zavánělo polskými crazy komediemi.Dabing mi připadal trochu nepřirozený,určitě bych tam uvítal spíš české herce. ()

j1c2

Špatné. Umělí chlapi, umělost umocňuje dabing. Žádná hloubka...žádný citový vývoj, vše hrozně "tvrdé". Takto si teda lásku nepředstavuju. Ženský a Sokol daleko lepší... Tak za to dvě hvězdy... ()

Kacenka_73 odpad!

Dobře se u toho usínalo, i když mně ve finále ty milionkrát se opakující scény, kdy je Táňa megadokonalá a skvěle nalíčená včetně rtěnky pořád, dokonce i když padá marod nebo vstává z postele, nedaly spát… :-D ()

Lew.Ashby

Není nic horšího, než předabovaný český (česko-slovenský) film. To to nemohl hrát Michal Dlouhý, když už to daboval? Výsledek by byl o dost lepší. Jinak další nevtipná, ale líbivá, místy přehrávaná, romantická komedie především pro ženy o tom, že slušnej chlap je až ta poslední volba. ()

CampaHD

Snaha tu bola a raz stačí. Dosť zlá postprodukcia ako aj tematické zhudobnenie. Mimo jedného vtipu môžem pomôcť- vezmite si mňa sa film trápil. Nepomohla ani Pauhofka a jej kamoska vratane Kostolneho /kde si konecne zahral sam seba / dali asi najviac. No škoda. 20% Ps: wind river sa natočil za 30 dni a toto veldielo trvalo rok a pol. Uf..... ()

MilanM76

Typický film súčasnej doby so všetkým, čo treba propagovať: dvaja gayovia, jedna žienka ľahkých mravov, neúplná rodina a zosmiešňovanie úplnej rodiny (ktorá sa rozpadne). Príbeh nie je uveriteľný, umelo pospájaný s predvídateľným vývojom. Jednu hviezdičku dávam za pár vtipných momentov. ()

Cezar209

neviem preco ale ja si z celeho filmu pamatam len pauhofovu a kostelneho ...bude to asi tym, ze naozaj hrali seba samych :o) ...vzhladom na fakt, ze ide o romanticku komediu je cielovka hlavne zenske publikum, kde je viac ako mozne ze sa pani nazorovo nezhodneme :o) ...bohuzial pre mna tomu chybala stava (aj ked naznaky tam boli)...nic to so mnou nerobilo, film bezal a poslednych 10 min som sa uz aj trochu tesil ze to bude za mnou. ...ze "o muzoch na ktorych sa nezabuda" ? - tato pointa mi bud usla alebo comu neskromne verim viac - sa nepodarilo autorom ponuknut. ()

SNCIS

"To bych jednou chtěla... Bejt jako Scarlett, protože potom napíšu knihu a všichni nad ní budou brečet." Místy mi to přijde, že Marta Ferencová tvoří padesát odstínů po česku. "Běžím za tou paní s blonďatou pí*ou." Smutné na tom je, že mužští hrdinové jsou Poláci. To nemáme kvalitní herce? + je soundtrack od Ewy Farné a Dary Rolins. Potom asi postava, kterou ztvárňuje Klára Issová. "Ten buz*rantskej, arogantní, vegetariánskej ko*ot!" Jinak to je romantická slátanina, která ničím neohromí. - 40%. ()