Iron Girl: Ultimate Weapon

• Japonsko アイアンガール Ultimate Weapon (viac)

eraserhead666

Spousta lidí u nás vzdychá za již vyčpělými Batmany, Supermany a různými superhrdinskými swingers party a přitom v Japonsku mají tak parádní superhrdinku. Ve skvělém kostýmu, s parádními schopnostmi a nemilosrdnou akčností, která to umí dobře s mečem i nohama, neostýchá se prolít několik deci krve. Jen si od ní nesmíte nechat provádět orální sex. Japonsko je v troskách, vládnou ilegální armády a gangy. Hlavní hrdinka je součástí skupiny, která loví a zabíjí hledané zločince. Jednoho dne dostane za úkol zneškodnit vůdkyni jednoho gangu (v tradičně skvělém podání Asami), kromě toho odhaluje zapomenutá tajemství své minulosti. Řekl bych, že se v žádném jiném herně-komiksovém superhrdinském filmu tolik nesouloží (inu, Japonské akční béčko). Je fakt, že Iron Girl je hodně levná záležitost, akce není nijak převratná (ale když se mlátí dvě polonahé Japonky v kozačkách, jsem ochoten to prominout), má to však několik prvků, které z toho nečiní žádný odpad. Já si to docela užil. ()

Wade

V pokračování Iron Girl přibyla nějaká umělá a digi krev divák se dočkal více nahoty a něco z minulosti. Navíc také přibilo i soubojů a hlavně postava kterou hrála moje oblíbená herečka v těchto crazy japonských filmech Asami. Iron Girl navíc už na sobě nemá neustále svoji zbroj, ale má super způsob jejího nahození. A i když není Ultimate Weapon pořád dobrá jako jiné podobné filmy i tak jí 4 hvězdy dám což je o jednu hvězdu více než prvnímu dílu, protože toho prostě dost přibilo. Dám si určitě i třetí díl. 73% --- 7/10 IMDb ()

TERRORDROME

Niekde v postapokalyptickom Japonsku žije dievočka v hi-tech sexy kostýmčeku čo loví ľudí za peniaze. Hneď prvá akcička v bordeli je pekne spracovaná a dáva nádej že aj napriek evidentnému mikrorozpočtu to snáď nebude len amatérsky cosplay kde pár indivíduí pobehuje po lúkach a hrá divadlo. Bude, lebo všetka nádej je spláchnutá do hajzla veľmi rýchlo a zbytok filmu operuje niekde na úrovni scénok zo stužkovej absolventov gymnázia pre mentálne zaostalých. Ja nie som až tak náročný čo sa týka herectva, stačí mi aspoň niečo na úrovni Tromy, ale komediantské výstupy tejto ryžomrdnej sušieskadry boli nefalšované siedme peklo pitvorenia. Moje bulvy si pri pohľade na tie krútiace sa huby pripadali ako by ich pražili na oleji. Jediné čo mi prišlo nejak vtipné bolo že každý pokus o sex s hrdinkou skončil kopancom do gulí. Ak vynecháme zábery na obnažené kozy Iron Girl, tak tá jedna hviezda odo mňa je jednoznačne za účasť trashovej ikony Asami, ktorá síce kozy neukáže ale inak ako namachrovaná záporáčka vládne každej svojej scéne. Zvyšok je úplne o ničom, trapácky humor som už spomínal a v protiklade k nemu potom stojí stupídna osudovosť made in Japan ktorá z finálnej bitky urobí ubrindanú zívačku. Lacné a blbé. ()

Kolssteyn

Oproti předchozímu dílu se na poloprofesionalitě natáčení mnoho nezměnilo. Přesto tu bylo více dynamiky, rozšířené interiérové akce, lepší kamera a více koz s tradičním nádechem post-apo/a. ()