LangiJ

Na tenhle film jsem se těšila přes 5 let a nakonec z toho bylo jedno velký zklamání. Prostě nuda, ani pár vtipných scének, ani Kim Ju-hyuk to nezachránili. Pro mě tam nefungovalo skoro nic a konec to zazdil úplně. Největší tragédií pro mě byla hlavní dvojice, za jedno mi nesedli a za druhý, když si tam hráli na rádoby odvážný postelový scény, chemie jaksi pokulhávala. Jediný, co mě občas zatahalo za uši, byla pěkná hudba. ()

kaylin

Pořádně ujetý film, který má celkem jednoduché východisko, ale natolik zajímavé postavy, že si budete chvíli myslet, že koukáte na japonský film. Ale ne, jsou to Korejci, kteří si tuhle jízdu docela užívali. Film mě bavil, několikrát jsem se zasmál, některé scény mi přišly téměř památné. Přitom celkem nenápadný snímek. ()

Vavča

Ulítlá nonsensová akční komedie s černým humorem, která umí překvapit, pomalý rozjezd a občasná těžkopádnost mi brání dát tomu 4 hvězdy, ale výrazný film, co z hlavy nevymizí. Uvidíte sice relativně neznámé herce, ale všichni svoje party hrají dobře, kdo má chuť na Tarantina a Ritchieho po korejsku je tady na správné adrese. ()