Americký western, ktorého príbeh sa odohráva v 19.storočí v Mexiku. Luke, väzeň na úteku a Jaroo, samotársky zlatokop, sa spolčia s bandou Apačov. Chcú sa zmocniť zlatého pokladu, údajne v hodnote miliónov dolárov, ktorý má byť dobre ukrytý v dobre stráženej pevnosti. (oficiálny text distribútora)

Wolvie

Velké překvapení a jeden z těch málo známých westernových klenotů,které skutečně stojí za vidění.Famózní Lee Van Cleef! ()

(fjw)

Nuda, šeď:( Očekával jsem víc. Navíc dva herci v hlavní role jsou také poňěkuď mdlý jako sám film. Pryč s takovýma westerny:( ()

chemikals

Western s nahejma ženskejma? Není co dodat...super.....velice úsměvně natočeno....nechybí napětí a dostatek přestřelek, tak jak to má v takovýmto filmu být. Zajímavé spojení dvou lidí, kteří řeší věci uplně jinak...jeden horká hlava....a nepřemýšlí nad tím co jeho konání přináší za výsledek (Lee Van Cleef) a druhý, který myslí hlavou. Za zajimavé a nečekané scény (dva vojáci spolu v posteli) hvězda navíc ()

robfi

Slušně praštěný western, kde krom zvratů a podivně namixovaného dobra a zla uvidíte i pár vyloženě úchylných scén, například se tam vyskytují i dva teplouči pod jedním prostěradlem ...., naštěstí ne nadlouho. ()