Děj se posouvá ještě dál, tentokrát dva roky před vraždu Jeffa Traila. Jeff slouží v armádě, kde nikdo netuší, že je gay. Když ale zabrání skupince vojáků, aby ubila k smrti jiného homosexuálního vojáka, padne na něj podezření, a nakonec musí na základě nové směrnice armádu opustit. Když je mu nejhůř, zajde poprvé ve svém životě do gay baru, kde se pozná s Andrewem. Ten ho povzbudí, zlepší mu nápadu a podporuje ho v homosexuálním chování. Jenže Jeff je z vojenské rodiny a postupem času začne Andrewa právě proto nenávidět. Stýská se mu po aktivní službě, kterou musel opustit, a viní z toho Andrewa. Gianni se rozhodne otevřeně a veřejně přiznat, že je gay. A jako psychickou podporu si s sebou vezme Antonia. Donatella s takovým prohlášením nesouhlasí. Má obavy o osud firmy. (TV Prima)

Loki_Six

"I was sick. And I didn't die. I have a second chance. It's a miracle that I'm alive. And yet I ask myself every day, what have I done to deserve this? Why am I still here? To be afraid? No. I'm alive and I must use it." ()

warrenur

Asi najlepsi diel doteraz, napriek tomu, ze sme opat hlbsie v minulosti. Hlavne pribehom, zalozenom i na pravde o minulom diani v armade spojenych statov, ale stoji to hlavne na vykone Finna Wittrocka. Poza hlavneho psychopata mi je uz protivna. Nadpriemer. 60% ()