Pure Milf 7

všetky plagáty
Pornografický
USA, 2014, 106 min

kingik

Pokud ulítáváte na ženách 40+, fajn podívaná. Hele, mně ty jejich vyšeptaný kastroly nevadí. Akorát výběr v tomhle péčku je standardně okoukaný. Od těchto paniček už nic nového nepřijde. V podstatě se prezentují překozatělým hrudníkem, vaginou, co pojme hned trojici čuráků, takže bych to musel mít jak černoch nohu, abych je alespoň polechtal. Je nutný se cestou zastavit u řezníka a nakoupit nějakou kýtu, protože běžný středoevropan může hrát akorát s nimi Národní divadlo, než to trapné představení jedna z těch děvek stáhne z programu. Samozřejmě to tyhle udržovaný štětky s pérem umí. Pružné úplně nejsou, ale dobrý pohyb tam je. Tentokrát relativně skromná minutáž, jsou péčka, kdy je akce tříhodinová. Zde hrají největší porno hvězdy ve své kategorii, což už předem zaručuje hodně profesionálně odvedenou akci. Ženské, co mají mládí za sebou a do důchodu daleko, to už po sedmé v rámci série rozbalily. Příliš profesionální, což vždycky ubírá na přirozenosti, ale je nutno uznat, že sexuální mašiny to jsou, i když jsem jim jejich nadrženost nevěřil. Jsou nadmíru přejebané. A taky se jim divím, s kým jdou jebat. 60% ()