Žiarlivosť môže niekedy priviesť človeka do veľkých problémov.
Ella (Mischa Barton) má podozrenie, že je jej snúbenec neverný. Vyberie sa preto aj so svojou kamarátkou do veľkého verejného skladu, kde v miestnosti, ktorá patrí jej snúbencovi, dúfa, že nájde niečo, čo by jej pomohlo jeho údajnú neveru dokázať. To, čo tam však nájdu, sa úplne vymyká ich predstavám. Začína sa boj o život. (misterz)

Pitryx

Tyhle filmy já celkem můžu, pokud jsou dobře podány. Tady se to sem tam zaseklo, ale jinak to ušlo, takže si to našláplo k mírnému nadprůměru. ()

wowylgu313

Takové jakoby trochu o ničem ... příběhově je to moooc jednoduché a postupem filmu zjistíte že záporák je vlastně idiot a vše co by mělo bejt strašidelné nebo nechutné je vlastně slabší odvárek. Jedna jedinní brutalní scéna co se mi vybavuje , jinak takové nemastné, neslané ... je to jeden z mála filmů u ktereho ani nevim co pořadně do recenze napsat. Nečekejte žadné BUM, nečekejte žadné HURá. 35-40% za masky a pár přijatelných scének ... ()

yoryk

Aké také napätie to malo, ale tie dialógy boli fakt príšerné, herci slabučkí. SPOILER. Škoda ze nebolo na konci vysvetlené čo vlastne s tými ľudmi ten typek robil a prečo im cvokoval ústa. Nič sme sa o jeho úmysloch nedozvedeli. No na také chvíľkové pobavenie ok aj keď zopár pekných nezmyslov tam teda bolo. 2 hviezdy. ()