The Perfect Husband

• Kanada The Perfect Husband (viac)

Viola a Nichola procházejí těžkým obdobím. Jejich vztah je napjatý díky předčasnému ukončení těhotenství, které je nečekaně ohromilo. K překonání této krize se rozhodli strávit víkend ve staré chalupě ztracené v lesích, ale všechno se ďábelsky převrátí, když do hlavy jednoho z manželů začne pronikat šílené podezření. Co se zdálo být klidným víkendem, se náhle obrátí ve smrtelnou noční můru. (noelcoward73)

*CARNIFEX*

Potom ako mladý manželský pár prichádza o prvého potomka, rozhodne sa stráviť víkend v opustenej chate mimo civilizáciu. Snaha o opätovný reštart nalomeného vzťahu však končí úplne inak ako obaja predpokladali. Nemôžem si pomôcť, ale trošku mi to pripomínalo jeden z mojich vzťahov. Rovnako ako tento film, aj on stál skoro celý za hovno. Prvá polovica obrovská bieda, pričom súhlasím že kraťas by bol v tomto prípade rozhodne lepšou voľbou. Za pochvalu stoja herecké výkony oboch partnerov, ktorým som ich "lásku na život a na smrť" celkom zožral. Vďaka nemastnému neslanému úvodu som sa pohrával s myšlienkou udeliť tomuto snímku odpad, ale nakoniec vďaka druhej polovici, ktorá mnohé vynahradila, sa mu predsa podarilo vyšplhať na prekvapivých - 50%. ()

Bloody13

Vědět, že z Perfektního manžílka se vyklube takhle hysterická píčovina, mažu ho z útrob noutbuku rychlostí Dáši Havlový. Nervy mám jenom jedny a ne zrovna přímo ocelový, ale mám dojem, že ty na tom budeš podobně, čoveče. Samozřejmě jsem nečekal italskou Válku Roseových, ale tohle je zkrátka moc. Tenhle nízkorozpočťák je vlastně pouze hlasitej koncert pro jeden mentálně nevyrovnanej páreček, jehož tvoří "kapánek" zhrzenej labil a totálně frigidní kráva, což už samo o sobě je zaděláno na pořádný peklo. Jenže 50 minut se tu pouze pindá a podezřívá ze šukacího vedlejšáku, než konečně dojde na nějaký násilí. Ale co ti budu povídat, ani těch pár useknutejch prstů, vypíchnutý očíčko, znásilnění na doggystyle nebo závěrečnej twist to za ten ušní teror vůbec nestojí. Takže vymazáno, zapomenuto a jedem dál. ()

rollman1

Pan a Paní Smithovi trošku jinak. Příběhů o traumatickém zážitku, urovnání vztahů na chatě u lesa, která buď není úplně vylidněná nebo se tam děje něco nekalého je spousta. Takže příběhově se film nekouká do originálních vod. Snímek nahazuje atmosféru a připravuje diváka na finále déle než by bylo třeba, protože vše je nám nějak jasné už od začátku. První polovina je tedy ryze nudná. Na druhou stranu polovina druhá je krvavá, místy i vtipná a rozjede celkem menší gore orgie. Moc však od toho nečekejte, stejně tak jako od pointy, která je průhledná jako těsné tričko transky v lochu. Na jedno zkouknutí fajn, ale to je tak vše. 55% ()

TheDon

Bertík je pořádnej démon. Jen se nemůžu zbavit pocitu, že jsme to mohli začít rozčesávat dřív než až ke konci filmu. Protože první 3/4 byly nuda jako kráva, Bertík se snaží a Jenifer Lopez to zdárně bojkotuje. Záverečnej duel se ale povedl. I ten twist na konci byl podařenej. To ale nezachrání fuckt, že sem se u toho hodinu brutálně nudil. 40% P.s: Appetites(2015) s démonem v hlavní roli byl koukatelnej mnohem víc a tam teprve Bertík ukazuje, jakej je satan, ()

kaylin

Z Itálie ven zase začínají proudit celkem zajímavé hororové věci. Tohle je třeba jedna z nich. Anglicky mluvící herci jsou opět výhodou, ale v tomhle případě může zaujmout i příběh, který se stává celkem zajímavou exploatací, u které jsem se pořád nemohl rozhodnout, jestli je finální pointa ku prospěchu věci, anebo nikoli. No, špatné to ale vůbec nebylo, i když celkem přímočaré ano. Gore triky povedené, trochu to místy připomnělo starou školu, za což jsem rád. ()