25krát přes Taxis

(TV film)
všetky plagáty
Česko, 2012, 150 min

150minutový pořad 25krát přes Taxis mapuje formou sestřihů z jednotlivých ročníků všechny dosavadní starty žokeje Josefa Váni ve Velké pardubické steeplechase. Na jeden ročník vychází tedy v průměru pět minut, přičemž ročníkům, ve kterých Josef Váňa triumfoval, je věnována delší stopáž a těm méně úspěšným kratší. Jedná se o sestřih z přímých přenosů z jednotlivých ročníků včetně autentického komentáře. Ty doplňuje, respektive spojuje, komentář nový. V některých případech jsou využity i rozhovory s Josefem Váňou uskutečněné bezprostředně po skončení dostihu. Na pořadu se nejvíce podíleli autor scénáře Petr Feldstein a režisér Karel Jonák, nový komentář namluvil Petr Vichnar. (Česká televize)

juta

Krásný a poučný sestřih úspěchů i neúspěchů pana Váni, který měl ve většině případů také velké štěstí na koně. Jen by tento pořad mohl být o něco kratší, nebo rozdělen do několika částí. 150 minut je přeci jen dost a může se stát, že se vám o koních bude i zdát. :D Více než měsíc jsem musel čekat na zařazení do databáze, docela dlouhá doba ne? :D ()