Elsie a Stubbs míří ve snaze najít chybějící hostitele do hor. Teddymu je přidělen nový příběh o jeho původu, díky němuž se musí vydat po stopách nového viníka a nechat Dolores ve městě Sweetwater samotnou. Bernard vyšetřuje příčiny šílenství a halucinací u hostitelů. William objeví atrakci, kterou by rád vyzkoušel, a zatáhne k tomu i Logana. (HBO Europe)

MickeyStuma

Pomalé vyprávění se drží i třetího dílu, avšak po dějově stránce zajímavě. Příběhy v parku si žijí svým životem a opět něco odhalí. Od samotného stvořitele se dozvíme něco z historie parku. Chyby v programování jsou stále razantnější. Dokonce je vyzrazeno, že v několika případech úmyslně kvůli reálnějšímu chování. Inu, byť zoufale pomalu, začíná to mít ten správný šmrnc. Dostavuje se mírné napětí, které se tentokrát obešlo bez muže v černém v podání Eda Harrise. Taky se tu více filozofuje, takže konverzační části děje laiky nijak nenadchnout. ()

kudryj

První púl hodina mě tentokrát nudila, to opáčko stejného dne Love story Droidů, už trochu zavání nudou, ovšem druhá polovina už nabrala na tempu a bylo na co koukat, přesto zatím nejslabší epizoda ()