SquAt

Tomáš Csonka

Kamera:

Tomáš Csonka

pan Hnědý

Výborný experimentál s nádechem Christophera Girardeta a Tscherkasskyho (v menším hypnotickém pojetí). Formálně-audiovizuální hypnóza, která se bohužel opět dostala do špatných rukou viz. hodnocení lidí z mainstreamu. ()

JohnMiller

TheHouseOnTheCuckooLaneish štýl. To sa rozhodne nemôže poprieť. Ten undergroundový psychoflick rozhodne ovplyvnil experimentátorov za tých posledných pár rokov svojej existencie. Tu takisto sledujeme kameramana ktorý nakrúca starý rozpadnutý dom niekde na, bohom, zabudnutom mieste a v epileptických snových oparoch nám ho predvádza zo všetkou svojou krásou ktorú na ňom zachoval čas. ()

honajz2

Je hodně znát, že je to jeden z prvních filmů Tomáše Csonky, taky to nevypadá zrovna tak, jak by mělo, ale ta snaha tam znát je. Kdybych se já o něco takového pokusil, určitě by to lépe nevypadalo. Bohužel s hodnocením zůstanu u 2*, od Csonky jsem totiž viděl mnohem zajímavější filmy a tenhle oproti nim prostě působí slabě. Možná, kdyby to byl první film, co bych od něj viděl, tak bych asi ty 3* i dal, takhle ale ne. 2* ()