Dolphu Lundgrenovi utekl žralok a dostal se až do jezera u městečka Lake Tahoe. Místní šerifka udělá vše pro to, aby byl tento lovec a sběratel potrestán a nesl odpovědnost za oběti!  Thriller se odehrává v klidném městě Lake Thaoe. Klid města je narušen, když se místnímu ilegálnímu lovci a "sběrateli" exotických zvířat ztratí jeden z jeho žraloků a dostane se až do této oblasti. Místní šerifka Meredith Hendricks dělá vše proto, aby zvíře odchytila a ten, komu žralok utekl byl potrestán a nesl zodpovědnost za mrtvé. (Barrandov)

Filatov

Podle ukázek jsem si říkal, že Shark Lake bude docela blbost, takže jsem nečekal žádnou oscarovou podívanou, ale i přesto jsem byl po dokoukání trochu zklamán a to hlavně z toho důvodu, že Dolph Lundgren je pouhé lákadlo pro přitáhnutí pozornosti diváka. Sám film totiž ničím jiným, než reklamou na solidní jméno této legendy, přitáhnout pozornost nemůže, protože se v něm neděje zbla nic. Akce hrozně málo a Dolph Lundgren je ve filmu zbytečná postava, protože téměř nic neukáže ze svého umění. Čekal jsem, že si to se zákeřným žralokem brutálně vyřídí a místo toho nic a ani žralok nedostává vůbec žádný prostor. To bych raději snesl více ŠPATNÉ akce, protože bych to v tomto filmu očekával, než toto jedno velké NIC. ()

menzel

Na B-čko to akož-tak ušlo, určitá časť príbehu nebola až tak zlá. Vyslovene odporná policajtka a ten vlezlí doktor, s radosťou by som nimi nakŕmil tie žraloky ktoré pravdepodobne utiekli z filmu Hladá sa Nemo. Až úplný záver mi dal s časti zadosťučinenie. ()

bedihost odpad!

Tisící film o žralocích s totožným dějem. Obzvlášť s uhozeným digitálním zobrazením žraloků, -to dělá film ještě horší. Děj předvidatelný. ()

randalll odpad!

Bejvávalo, bejvávalo kdy Dolfy byl zárukou skvělého snímku. Tenhle film hodnotit ODPADEM je pro jeho tvůrce ještě snad odměnou. Opravdu děs&běs a bída ... ()