UFC on Fox: dos Santos vs. Miocic

USA, 2014

Účinkujú:

Joe Rogan, Steven Seagal

ConanVJ

UFC on Fox: Preliminaries: Ellenberger vs. Barbenera 4* Pěknej zápas s drtivým koncem a pěkným TKO. ......... Varner vs. Dober 4* No tak tohle bylo hodně rychlý. Parádní submise. ........... Riggs vs. Saunders 4* Opět hodně rychlej zápas ukončenej za pomoci submise. ........... Birchak vs. Etwistle 4* Další parádní submise .......... (5) Moraga vs. Gates 4,5* Pěknej tvrdej zápas místy hodně u plotu. Ukončenej zase parádní submisí. ........... Gadehla vs. Jedrzejczyk 4,5* Pěknej dokonce i dost krvavej ženskej zápas. Škoda jen, že to na konci jedna bojovnice neunesla a dala ránu po limitu. ........... Předzápasy se povedly a rozhodně bylo na co koukat. ........................................ Main Card (FOX): (12) Gonzaga vs. (14) Mitrione 5* Hodně rychlej zápas s tvedým TKO. .............. (11) Overeem vs. (15) Struve 5* Opět super rychlej zápas. Nečekal bych zrovna to, že to vezme Reem přes zem. Luxus KO. .................. dos Anjos vs. N. Diaz 5* Tak tohle byl soubos síly a vůle. Neskutečná bitva i když dosti jednostranná. I krvavý to je. Škoda, že to neni ukončený před limitem. ............ (2) dos Santos vs. (4) Miocic 5* Tak tohle byl zas jednou mazec až do konce zápasu. Že to bude takhle tvrdý a dlouhý, to jsem nečekal. Oba borci byli zmasakrovaný, ale šli do toho naplno až do konce. Rozhodčí jsou kreténi, protože to bylo přinejmenším o bod a ne to co hodnotili ................. Takže máme za sebou nádhernej event, kterej měl i parádní předzápasy. Za mě 100% :) ()

The Viper

Turnaj startovkou i kvalitou zápasů přesahující kdejaké PPV. Bohužel v předzápasech nám jeden zápas odpadl a dva na které jsem se moc těšil dopadli totálním fiaskem, aneb Jamie by vám mohl předvést jak sám sebe knockoutovat. Hlavní karta byla to, co táhlo nejvíce a to především díky tomu, že 3 ze 4 fightů byly těžké váhy a né leda jaké...bývalý šampion UFC, stoupající hvězda z Chorvatska, souboj holandských gigantů, stále se zlepšující bývalý NFL hráč a veterán UFC, který má legendární skalp CroCopa, kterého Crocopoval. Zápasy krom toho hlavního proběhl dle očekávání...Gozanga vs Mitrione - tam bylo jasné že to přes první kolo nepůjde, Overeem dostál své roli favorita a totálně deklasoval svého krajana v jeho vlastní hře, Diaz i přes zranění ukázal obrovské srdce a hrdost a naproti němu Anjos výbornou připravenost a taktiku, no a jediným překvapením byl hlavní zápas, kde bylo drtivou většinou diagnostikováno rychlé KO na bradu Miocice...ten sežral nakonec přes stovku úderů od pana božského a první dvě kola tam miláčka publika ničil jak amatéra, přičemž největším šokem bylo že Santos utíkal před výměnama...nakonec ale zaúřadovalo obrovské srdce bývalého šampiona a skvělá kondice a výsledek byť těšný bral zaslouženě na svou stranu. ()

• Z turnaje byl na poslední chvíli vyškrtnut zápas Derecka Brunsona s Edem Hermanem. Důvodem bylo zhoršení zdravotního stavu při rozcvičce Brunsona. (The Viper)
  • Zápas zahrnoval první vítězství Alistaira Overeema pod hlavičkou nového kempu v Jackson's MMA, to samé platí pro Juniora Dos Santose, jen pod kempem Nova Uniao. (The Viper)
  • Nate Diaz nenavážil o 4 a 1/2 libry a přišel o možnost zisku bonusu v hodnotě 50 000 amerických dolarů a také o 25 % platu. (The Viper)