Chocolate Strawberry Vanilla

xzajox

Príbeh niekoľkých dní v živote osamelého (a zrejme trochu zaostalého) zmrzlinára menom Wallace. Má to byť čierna komédia, ale veľmi som sa teda nesmial. Jeden deň horší ako druhý. Najprv si zrazí jediného spoločníka - mačku, potom ho šikanujú a okradnú. Ani farebnosť jeho zmrzlinárskej dodávky ma nepriviedla k úsmevu. Wallace (Glenn Maynard) žije sám a jeho deň sa skladá len z práce a pozerania telky. Má jeden obľúbený seriál a je vrcholne zaľúbený do hlavnej hviezdičky Katey (Kyrie Capri). Rád o nej fantazíruje a... iné veci (snáď iba večer, a nie vtedy keď predáva zmrzlinu). Jedného dňa jeho vysnívaná príde k jeho stánku na zmrzlinu a on je z toho úplne preč. Divák sa potom trošku začne tešiť a aj keď nedúfa (Wallace má ofinu a fúzy na štýl Adolfa H., slabošskú strhanú tvár, kríva na jednu nohu), skúša držať palce, aby motyka vystrelila. Potom Bum, motyka vystrelí, ale divákovi do celkového pocitu z filmu. Koniec sa mi vôbec nepáčil, aj keď konečne sa tam niečo dialo. K pozitívam - no niečo na tom je, film získal nejaké ocenenie za hudbu (k atmosfére celkom sedela), Glenn to zahral kvalitne a Kylie sa občas tvárila celkom sexy. Preto aspoň 2* - 36% ()