Call Girl of Cthulhu

Začínajúci mladý umelec sa zamiluje do pracovníčky eskortnej služby. Tú si čistou náhodou sám Cthulhu označil ako svoju nevestu, ktorá mu má počať dieťa, a spoločne s ním sa vydať na cestu zničenia všetkého ľudského na zemi. Zamilovaný muž to však nemieni nechať len tak a pokúsi sa zachrániť pozostatky vlastnej romanticko-erotickej fantázie a, len na okraj, aj existenciu ľudstva. (Richie4422)

Richie4422

Ak chcete tento film pozerať a užiť si ho, nesmiete ho brať vážne a hlavne ani sami seba. Ide o film, kde sekta čaká na príchod Cthulhu, ktorý musí oplodniť pracovníčku eskortu s pekným tetovaním na prdeli. Už len z tohto opisu je zrejmé, že ide o šialenosť a tak to aj treba brať. Pridajte chlapca panica, ktorý sa do spoločníčky zamiluje a dostane sa tak medzi sektu a druhú útočnú brigádu, ktorá bojuje za záchranu sveta. Osobne mi humor až na zubatý penis pekne sadol, odkazy na (nie len) Lovecraftové diela potešili, gore bol veľmi slušný a keďže ide o film z prostredia spoločníčok a panica, je tu aj niekoľko minút nahotiniek a Cthulhu STD. Ale keďže mnohých veľmi zaujal It follows, verím, že toto filmu nik vyčítať nebude. Pokiaľ sa chcete teda pekne zabaviť, užiť si gore, poobzerať zadky s tetovaním a celý život čakáte na príchod Cthulhu, smelo do filmu. No a ak ste náhodou aj fanúšikom Hentai, pridajte si plusko navyše. ()

MightyHal

Lovecraft Troma - aneb Tromovej film který není od Tromy. Je to ujetý, obsahuje to monstrózní penis, romanci, hromady góru, seksy ženy, striptýz, nějaké to Cthullu a roztomilého hlavního hrdinu. Já se bavil, mám holt na tyhle Troma-Like píčoviny strašnou slabost a když do toho je ještě zapojena absurdní romantická linka? Sem s tím! Stopáž nenudí a ty nápady či praktické efekty mě u tohohle low budgetu silně překvapili. Herci ušli a některé ty úchylné vtípky se fakt povedli. Prostě pokud hledáte trash alá Toxík a máte chuť na ulítlý humor s hromadou podivných tekutin, góru a debilního humoru tak si to dejte. Já se fakt královsky bavil. ()

Dellamorte

Prístúpiť k Howardovej tvorbe Tromáckou formou, je urážajúce a ten opovrhujúci bod dám len za ďalšiu skúsenosť, že filmársky blbizmus nepozná hranice. Troma beer party - nič viac, no Chris režisérky zablúdil do tmavých vôd a preto hodnotenie osekám. ()

Caelos

Není to tak špatné jak by se mohlo zdát z komentářů ostatních renomovaných uživatelů. K Tromě bych to moc nepřibližoval. Neříkám že by to klidně mohlo do jejího repertoáru zapadnout, ale pokud to má platit za dehonestující nálepku, je to naprostá blbost. To bych pak mohl Tromou nazývat kdejaké céčko. Jo, tohle je céčko, ale s béčkovými gore efekty, s pár áčkovými nápady a abych dokončil abecedu, někteří herci sem tam i hrajou, což je v podobných filmech věc nevídaná. Za mě hodina a půl (po nudném začátku překvapivě) odlehčené krvavé zábavy. ()

George Stobbart

Utiahnutý mladý umelec sa zaľúbi do miestnej call girl, ktorá sa však ukáže byť vyvolenou Cthulhu, takže netrvá dlho a za dverami číha vražedný starodávny kult. Chris LaMartina sa snaží ako pravý nadšenec. Aj bez väčších prostriedkov či financií totiž vie svoje projekty ako-tak dokopať k vydaniu, hoci mu to niekedy trvá roky (vydarený slasher "President's Day") či sa dočká modernej kickstarterovej pomoci - ako v tomto prípade. Lovecraft je (ne)vďačnou filmárskou témou, ktorá sa nedá spracovať len tak z brucha a ešte neisto ťahať niekam do komédie, takže tu to príliš nefunguje, dokonca až nudí, ale zlé to aj tak nie je. A Lovecraftove trademarky + úkazy ma tu celkom potešili, aj keď vyzerali v podstate amatérsky. ()