kaylin

Film „Plan Z“ není rozhodně nic, co by dokázalo posunout zombie žánr kamkoli dál. Není to ani nic, co by dokázalo přinést příběh, který bude dobrý. Příběh je špatný, a to už je hodně zlé, protože nic jiného navíc zde není. Je skoro škoda, že se nepodařilo potenciál využít, protože rozhodně zde byl. Jenže se z toho nevytřískalo ale lautr nic. Skoro si říkám, že takhle nápad zabít, to je trestuhodné. ()

Aceboris

Co by Ste robili keby okolo Vas ludia zacali saliet a len tak kusat ludi navokol. Vedeli by Ste, ze sa nieco deje a mohli Ste sa zasobit a mysleli si, ze mate plan ako prezit. Toto sa naskytlo hlavnemu hrdinovi. Snazil sa o to aby dokazal prezit vycinanie zombikov. Nakupil zasoby a cakal. Pekne to znie ale co tento film predstavuje je katastrofa. Brutalne roztrasnena kamera, ktora sa snazi navies autentickost. Hudba, ktora sa tam vobec nehodila a niekedy mi aj vadila, hlavbe ten klavir, ktory hral dost casto v pozadi.. Dialog medzi osobami bol katastrofa sama o sebe. Spracovanie "akoze" zombikov. Celkovo prevedenie zombie temy je slabucke. Miestami mi to pripomyna studensky projekt jednou kamerou a 100€ rozpoctom. Slabota, slabota uz sme mali moznost vidiet Londyn plny zombikov a inak spracovane na inej urovni. Pokial chcete trpiet 90 minut tak si to pozrite v opacnom pripade to radsej ani nepustajte. U mna 15% ()