Třetí řada brazilského seriálu Dámský podnik začíná dva roky poté, co se podnikatelky a špičkové profesionální společnice Karin, Luna a Magali vydaly po prodeji své luxusní značky Blue Ocean každá vlastní cestou. Karin teď působí jako ředitelka korporace, která koupila Blue Ocean, ale když je donucena lhát o své pracovní minulosti, zvažuje návrat k bývalé profesi. Magali zjištujě, že jí vztah se Zaninim začíná přerůstat přes hlavu a snaží se proto stanovit hranice. Luna se coby živitelka domácnosti všemožně snaží zbavit svého přítele Oscara komplexu méněcennosti a navodit mu pocit, že je schopen finančně přispět. Bohatý Ariel, který už je v důchodu, si není schopen vytvořit nový okruh známých, neboť ho stále pronásleduje stigma jeho někdejší profese. Zatímco jsou nuceni čelit nečekaným předsudkům a jejich životy se po ukončení nejstaršího řemesla na světě nevyvíjejí podle jejich představ, všichni čtyři se ve třetí řadě rozhodnou opět spojit své síly a vydat se na nové vzrušující dobrodružství. Nový klub, nová strategie, jak přilákat klienty, a nové dívky – ještě exkluzivnější než kdy dřív. (HBO Europe)

Felisr

Znatelně slabší než předchozí dvě řady, řekla bych až trestuhodně nevyužitý potenciál. Nevím zda to byl úmysl či nikoliv, ale většina postav mi šla kolikrát až těžce na nervy. Jako celek to působilo dost depresivně, na jednotlivé postavy se hrnula různá míra potíží / průšvihů / neštěstí a nová hlavní "holka" rozhodně k srdci nepřirostla. ()

Enšpígl

Opět do mého života zavítaly mé oblíbené a obchodně velmi schopné brazilské ťapky. Těšil jsem se, protože předchozí dvě série měli šmrnc, ale tentokrát převládlo trošku zklamání. Ve snaze posunout serii do více dějových linek navlečených na hlavní představitelé serie se v některých dílech vysloveně ztratil "Trade Mark" téhle série, sales marketingu prostituce. Jako novinku jsem tak dostal nekonečné scény vztahů hlavních hrdinů, kterých jsem za svůj život viděl už tuny a hrozně to srazilo diváckou atraktivitu celé série. Vlastně to popírá i samotný název seriálu co je to za podnik, když tam všichni řeší jestli se chtěj nebo nechtěj , zahybaj, nezahybaj a další bla bla. Ještě štěstí, že má seriál postavu Ariela, protože jak se na něj obrátila pozornost, lítaly hlášky, vtipný situace a bylo zase dobře. Ono bylo dobře i tehdy když se přešlo na cokoli jiného než vztahy, jen to nebylo v takovým rozsahu jak to nabídli první dvě série, škoda, přeškoda. ()