A Hora do Medo

• USA The Hour of the Fear
Horor / Thriller / Pornografický
Brazília, 1986, 71 min

V osamělém domě u lesa u Sao Paula se koupe Eliana ve vaně. Albert (Fabricio Cavalcanti) s mačetou vnikne do koupelny, nejprve rozseká na hadry závěs kolem vany a pak i tu ženu. Když přijde jeho matka, obejeme ho, pomůže mu uklidit, očistit se od krve a zakopat tělo vzadu za domem. To se v různých podobách opakuje s dalšími a dalšími ženami, se znásilněním, probodáváním, svazováním, mučením a… zakopáváním. Matka s chutí pomáhá a krví se nešetří. Albert kdysi jako dítě viděl, jak jeho sadistický otec mučil při sexu matku a vyrostlo z něj proto tohle monstrum. Ale pak se jedna oběť zachová jinak než se očekává a navíc Elianin snoubenec stále hledá, kam se jeho láska poděla. (Peabody)

Dellamorte

Prekvapivá Brasil-TVHSka o zamindrákovanom tupákovi, ktorý svoj komplex rieši female vyvražďovačkou. Zákerne podbiedzavý zvukový ruch miestami vyuploudoval diane a osviežil (prekryl) to amatérsky úprimné nasadenie. Faynovo akurátny sleazy filmársky ohryzok za sebestačnú 3ku. ()

curil odpad!

Brazilská erotika v zajetí sadistických scén, které mě poměrně znechutily. Pálení žen žehličkou, scéna kopírující "Psycho" s nožem a plentou ve sprše (jen nekonečně dlouhá) a další znásilňování. Vrcholem je už jen zjevem odpudivá matka zabijáka, která vrahovi pomáhá s odklízením mrtvol. Zkrátka "Běs a bída kurtizán". ()