Jeffrey Dean Morgan hrá hlavnú úlohu Vaughna - krupiéra v kasíne, ktorému šťastie zrovna nepraje. V zúfalej snahe zohnať peniaze na operáciu svojej chorej dcéry sa Vaughn spolčí s kolegom z práce, aby kasíno vykradli. Lúpež sa ale zvrtne a Vaughn i jeho parťák sú nútení uniesť mestský autobus a pokúsiť sa o takmer nemožný útek. Robert De Niro stvárňuje Pápeža, neľútostného a zvráteného majiteľa kasína, ktorý sa nezastaví pred ničím, len aby získal svoje peniaze späť. (TV Markíza)

Snakefinger

Tak zase takový průšvih to asi nebyl. Je fakt, že kromě super herců tohle nepřinášelo nic nového a rejža si nedělal moc hlavu s nějakými světobornými nápady, ale celé mi to atmosféricky připadalo, že hlavní borci si mezi jiným filmem odskočili natočit tohle. Jinak těhotná žena, která má pod břichem peníze z lupu - kolikrát už to tady bylo? ()

Xmarc

Dobře zahraný film v hezkém kabátku a se solidní akcí plný hollywoodských klišé a "dojemných" důvodů, proč jsou brutální mafiáni a zloději vlastně strašně fajn lidi. ()

BruceTichac

Divím se, že má ještě De Niro zapotřebí točit takovéto filmy. Klasický akční béčkový film s tisíckrát ohranou zápletkou. Nečekal jsem sice zázraky, ale tento film je jen ztráta času.... ()

draxxi

Tolik nadprumernych hercu v tak podprumernym filmu. Bez logiky a se spoustou kecu vzhuru k hapyendu. Zapomenz driv nez usnu. A ten dabing...pruser... 23/11/2020 45% ()

vinducha

Malinko to sráží klasické klišé tatínek co mu teče do bot a jeho nemocná malá dcerka. Ale jinak docela slušný akčňák.  Výkony chlapáka Giny Carrano a vlasatého D. Bautisty na jistotu . Role Šěf Roberta de Nira a krupiér J.D.Morgana potěšili taktéž. Větší výtky k této jízdě nemám. ()

maec

Dobrosrdecny film. Keby to takto medzi ludmi fungovalo aj v realnom svete, je to parada. Unoscovia dobresrdecni, rukojemnici dobrosrdecny, policajtka dobrosrdecna, okradnuty pan dobrosrdecny.. Ked uvidite pochopite :D ()

Profík

Nedal jsem si ani moc času rozdejchat to zklamání a hned sem jdu hodnotit. Co tohle mělo bejt? Obsazení špičkový a to i vedlejší role, kde by to ani tak nemuselo vadit, navíc moje oblíbená Gina, která zase vsadila na sračkoidně se zaplétající scénař jako u Extraction. A tady je to přátelé ještě o level horší. Nesmyslnost některých aspektů zápletky a absence logiky jednání prakticky všech postav jsou vskutku olbřímí. Ani ten finální "zvrat" mě nikterak nepřekvapil, viděl jsem Bezva fintu s Belmondem a role těhulky už od začátku byla jasně větší než kdyby žádný jiný význam neměla. Scenáristům asi provedli lobotomizaci a za herce je mi až stydno, čeho, že se to účastnili. Ta jedna hvězda je nejvíc pro Ginu, 20%. ()

Matdodo

A mě se to náhodou líbilo,příjemný film s dobrým obsazením,klasická krimi oddechovka bez zbytečných potoků krve a násilí,na kterou se dá koukat.A né že ne. ()

JerryPilsen

V podstatě béčkový akčňák se postupem času slušně rozvíjí a několika nečekanými zvraty se posouvá výš než by se zpočátku zdálo.De Niro hraje tak jak ho známe hraje postavu jakou od něj známe.Přes všechnu předvídatelnost nepředvídatelné. ()

Fonnel

Když jsem viděl hodnocení (kromě Verbala, ale ten se občas utne), tak jsem si říkal, že by to možná šlo. A ono ne. Je to čistá kravina a se zděšením jsem sledoval konec DeNirovi kariery. Scénaristy bych vrátil zpět kopat kanály, nebo co to dělali předtím a režisér může dirigovat tak leda křižovatku o půlnoci. ()

MrEddie

Film jsem si půjčil na Apple TV za 39,-. Důvodem byl herec Jeffrey Dean Morgan, který mě mile překvapil v roli Negana, super záporáka v seriálu Walking Dead. Slušně odvedená práce. De Niro hraje svůj standart. Je vidět, že bere cokoliv kvůli obrovským alimentům, co musí platit. Dá se to jednou vidět. Dva a půl hvězdičky. ()