UFC 179: Aldo vs. Mendes 2

(relácia)
Športový
Brazília, 2014

Show se uskutečnila 25. října 2014 v Ginásio do Maracanãzinho (Rio de Janiero, Brazílie). Na hlavní kartě se sešlo pět zápasů.
1) Beneil Dariush vs. Carlos Diego Ferreira
2) Darren Elkins vs. Lucas Martins
3) Fábio Maldonado vs. Hans Stringer
4) Glover Teixeira vs. Phil Davis
5) José Aldo (c) vs. Chad Mendes (UFC Featherweight Championship) (TheSpearCZ)

ConanVJ

Ferreira vs. Dariush 4* Pěknej strikovej zápas. ........... (13) Elkins vs. Martins 3* dost neatraktivní zápas, kterej se odehrává hodně naražením na pletivo a tam jen přetlačovaná s pár údery ............. (15) Maldonado vs. Stringer 4,5* Pěknej zápas kterej se odehrává hlavně na zemi. Pěkný TKO. ........... (4) Teixeira vs. (6) Davis 4* Pěknej zápas, krerýmu chybělo jen ukončení před limitem. ............ (c) Aldo vs. (1) Mendes 5* Luxusní dlouhej strikovej zápas, kterému chybí jen zakončení před limitem. I když kolikrát k němu moc nechybělo. ............ Pěknej event i když o něco slabší než 178ička. Za mě 84% :) ()

• Phil Davis dostál své neoficiální přezdívce ''The Brazilian Killer'', která vystihuje to, že všech pět (včetně z UFC 179) výher zaznamenal proti zápasníkům z Brazílie. (The Viper)
  • Jose Aldo prohlásil, že tento zápas se pro něho stal největší prověrkou svých schopností. (The Viper)