Holly Hobbieová a přátelé

• USA Holly Hobbie and Friends

Nazdárek! Já jsem Holly Hobbie a je mi deset let. Většinu dne trávím se svým bratříčkem Robbym, se svým pejskem a dvěma svými nejlepšími kamarádkami, které se jmenují Carrie a Amy. Mám ráda legraci a dobrodružství, někdy si i sama navrhuji šaty... Jó a taky jsem členkou jednoho holčičího klubu. Myslím, že se cítím dobře kdekoli na světě, ale mým oblíbeným místem je město, ve kterém žiji. Mám tu totiž tetičku, strýčka a spoustu kamarádů. A teď už je načase, abyste nás všechny přijeli navštívit i vy! (TV Minimax)

Krnac

Nejde o seriál ale sériu krátkych filmov. Holly je dievča z New York City city ktorá cez letné a zimné prázdniny chodí za rodinou do malo mesta Clover kde narozdiel od New Yorku si rozumie viac s ľuďmi. Dej sleduje mimo iné okrem jej života a kamarátok aj jej rodinu. Príbeh není nič extra ale po rokoch po znovu pozretí trochu častí ( Vánoční přání (2006) , Narozeninová párty (2005) , Navždy přátelé (2007) ) som bol milo prekvapený prirodzenosťou scenára ktorá v moderných detských seriáloch často dosť chýba a tiež tento seriál patrí k mojim najzapamätateľnejším z detstva z nejakého dôvodu. Dej není vyložene epizodický ale preskakovaním sa nestratíte. Nevidel som zvyšok a čo si pamätám kvalita po týchto 3 epizódach klesla ale tieto 3 môžem odporučiť ak hľadáte detský animák ktorého príbeh sú proste ľudia z malého mesta a ich zážitky. Aj také seriály treba deťom vidieť. P.S. riaďte sa rokmi vydania, nie číslami na DVD obaloch, Mirax poradie označil zle. ()