BoJack Horseman

• USA BoJack Horseman
USA, (2014–2020), 33 h 27 min (Minutáž: 25–27 min)

Hudba:

Jesse Novak

Will Arnett, Alison Brie, Amy Sedaris, Paul F. Tompkins, Aaron Paul, Minae Noji, Aisha Tyler, Olivia Wilde, Patton Oswalt, J.K. Simmons, Kristen Schaal (viac)

Recenzie používateľa Kikinn_ k tomuto seriálu (48)

Velká láska (2015) (S02E06)

4- U tohodle dílů jsem si i docela bavil 4-krásný díl jako každý. Po rewatchi jsem více ocenil poslední speech. Krásně řečeno ()

Hank po setmění (2015) (S02E07)

5-Naladil jsem se na dobrou vlnu 4- dneska jsem to moc nefeeloval no. Co se dá dělat episoda to byla dobrá ale po rewatchu už ne nejlepší. Tak se snad bude líbit po dalším rewatchu. ()

Útěk z Los Angeles (2015) (S02E11)

"No matter where are you are still the same" Bojack chtěl navštívit starou kamarádku a zjistil že má rodinu což jak můžete vidět v předešlích epizodách nechtěl. Díl byl velmi dobrý ,ale vadilo mě jak při smutných okamžicích se přidávali joki. Byli dobrý ale i tak se v dané situaci moc nehodili 9/10 ()

Ryba na suchu (2016) (S03E04)

Tak tohle byla hustá epizoda! Celou dobu 'nemohl' mluvit. Ale nakoncj byl takový malý plotwist. Prostě dokonalá epizoda ()

Láska nebo sňatek (2016) (S03E05)

Tak tohle jsem nečekal! Super v trhnuti na svatbu s geniální zápletkou a depresivnín proslovem "And you realize everybody likes you but nobody loves you and that's a lonelier feeling you can feel". A s překvapením na konci 9,5/10 ()

Starý známý (2016) (S03E08)

Není to úplně perfektní epizoda ale nápad v tom byl. Hlavně to bylo hrozně zamotaný ()

To už je moc, chlape! (2016) (S03E11)

Díl mi připomněl Díl depresivní konec a proto se mi tak líbí. Ten Díl vůbec nedává smysl protože něž se stihnete zorientovat už vás vede na další místo a tak to je dál a dál. Vlastně ten díl byl taková výplň mezi ostatníma epizodama ale to prostě nic nemění a je to top tier epizoda! ()

Série 4 (2017) (S04)

Hodně dílů se mi osobně líbilo a ty co se mi nelíbily byli spíše průměrný. Konec série nezklamal(zase). Tak co víc dodat 8/10 ()

Ruthie (2017) (S04E09)

Depresivní nářez! vůbec nevím co bude dál. Snad princese Carolin bude mít štěstí příště ()

Šíp času (2017) (S04E11)

Taková zajímavost: všechny lidi který si už Beatrice nepamatovala neměli obličej a nebo když tam byla ta Hendrieta tak si myslím že na ní chtěla zapomenout proto ten začmáraný obličej. Jinak díl neměl skoro chybu. Taková ukázka co celou dobu Beatris viděla. 9/10 ()

Série 5 (2018) (S05)

První půlka série byla slabá ale po asi 5 dílech se to rozjelo. Každý díl je něčím unikátní , každý díl něco prozkoumává. Má to rychlost a nepřestanete se bavit. A jde vidět že seriál se blíží už do takový depresivní části kde se Bojack snaží vyrovnat s věcmi. Za mě povedená série. Jasných 9/10 ()

Plánovaná zastaralost (2018) (S05E03)

"Well than I guess I,ll see you when we're hundred" Bylo to docela smutný se koukat na rozpadek vztahu Todda a Mr. Penutbutter bez Diane.7/10 ()

Churro zdarma (2018) (S05E06)

"Like ,how Hard is it to do something nice for a person?" Wow tak tohle bylo něco. Ani jsem nevěděl co jsem za větu dát ()

VNIT. PON (2018) (S05E07)

Tak tohle bylo crazy. Tolik věcí jen za jednu epizodu? Cítil jsem se jako že jsem zhlédl 2 epizody. No nic. Tahle epizoda se mi líbila kvůli její menší originalitě, jak vlastně kvůli příběhu někoho jiného se postavy změnili. Hlavně se mi líbil Flipi jako delfín co si neví rady. 9/10 ()

Strachy pana Piškota (2018) (S05E08)

"Ok Its over come next year again" Zase hodně originální epizoda. Začínám si myslet že každá epizoda v druhé polovině s5 je nějak odlišná. Třeba v téhle se díváte na 4 různé doby které se ale odehrávají na stejném místě. Taky se mě líbilo jak mr. peanutbutter se vlastně s Daine úplně nepohádal že pro něj byla ta pravá až to potom zabolí :(. 9/10 ()

Hlava v oblacích (2018) (S05E10)

"I've done so many , unforgivable things" Bojack se konečně svěřil se svou historkou a nedopadlo to úplně dobře. 8/10 ()

Paráda (2018) (S05E11)

Co .. se .. to .. stalo. Ještě teď se mi točí hlava z toho co jsem viděl. Bojack to trochu přehání s drogami a je na dvou místech na jednou ale přesto pořád leži v podteli. Tenhle seriál není tak úplně animák pro pobavení tenhle seriál je masterpiece . Scény se rychle mění a vy si uvědomujete jak Bojack je v pr**** 9,5/10 ()

Přerušený pořad (2018) (S05E12)

"And now... you're here and I hate you but you are my best friend and you need me" krásný ukončení série 8,5/10 ()

Nejlepší seriály posledních deseti let?

Nejlepší seriály posledních deseti let?

01.11.2019