BoJackovi začne být jasné, co je v životě důležité, když se Todd odstěhuje, aby vyrazil na cestu lodí se svou improvizační skupinou. (Netflix)

ALIENka_

Pamatujete, jak jsem minule říkala, že aspoň Princess Carolyn je teď šťastná a ve vztahu? No tak tomu už je taky je konec. A já nemůžu uvěřit, že už je konec i druhý sérii. Kurva to to ale rychle uběhlo. Doufám, že třetí pojede ve stejným tempu, už jsem si moc zvykla na kvalitu. :D Hodnocení: 8/10 ()

panki9922

"It gets easier. Every day, it gets a little easier. But you gotta do it every day. That's the hard part. But it does get easier." A. K. A. motivačný preslov od opice aplikovateľný (nie)len na športovú tématiku. ()

• Todd vysvetľuje Bojackovi, že zomrieť v improvizácii znamená zomrieť aj v skutočnom živote, je paródia na film Matrix (1999). (Pat.Ko)
  • Jason Beghe, ktorý nadaboval joggera (rekreačný bežec), je bývalý scientológ, ktorý sa vyjadril proti scientológii. (Pat.Ko)
  • Dianin tón zvonenia je inšpirovaný úvodnou témou podcastu Serial, v ktorom je použitá rovnaká hudba a rozprávačom je Sarah Koenig. (Pat.Ko)