Týden v ringu

Publicistický
Česko, 2014, 30 min

Účinkujú:

Ondřej Pála

Zblízka, tvrdě a na tělo, ale nikdy pod pás. Tak bojuje boxerský šampion Ondřej Pála, tentokrát proti osobnostem aktuálního dění
Ondřej Pála je evropský šampion v boxu. Jeho úděl je bojovat tvrdě, ale nikdy ne pod pás. Každý týden vyzve na souboj osobnosti aktuálního dění a položí jim otázky na tělo. Kdo z nich nakonec hodí ručník do ringu? (TV Barrandov)

kingik odpad!

Tímto jste inkasoval nepříjemný pravý hák od publicistiky, bývalý boxere Pálo. V boxu jste rozdával rány, a nyní přišlo nečekané K.O. Boxere, drž se svého boxerského pytle a s moderátorstvím si raději příslovečný "mač" nedávej. Pořad se vysílá v úterních pozdních hodinách na tv Barrandov, ale nic zajímavého od něj nelze čekat. Je snad ještě horší než ty nejhorší publicistické rozvařeniny, které jsou k mání na všech komerčních programech. Nejenže to má do seriozního pořadu k zamyšlení vlivem neshod okolností daleko, ale tak nějak mně uniká i smysl jeho existence, když je tak nedobře udělaný. Všechno to k té hrůze navíc působí dost improvizovaně. Studio zřejmě čeká na lepší design, ale záleží na sledovanosti, a tak se vše odehrává v jakési nahrubo nahozené stavbě, která drží silou vůle právě tu útrpnou půlhodinu, co tahle zhůvěřilost trvá. Hosté s jejich tématy možná někoho zaujmou, ale nedokážu si představit jedinou kladnou reakci od diváka typu "je to super pořad a těším se na úterky s ním". Velký negativní podíl, na ne úplně nezajímavém konceptu, nese moderátor a casting musel probíhat jedině ve dvou fázích, jinak to není možné: A/ Všichni byli po nočním tahu totálně přiožralí, usnuli a Pála prošel. B/ Nikdo jiný kromě něj se na casting nepřihlásil. Omyl, že s ním sáhli vedle, si zřejmě uvědomují až po po(s)tupném vystřízlivění, anebo jsou totálně natvrdlí, když na moderátorské sesli klidně setrvává dál. Zatím mistr Pála rádoby zdatně odolává. Je však jen otázkou času, kdy jeho management hodí do ringu pověstný ručník a bude po fušerské publicistice. Zatím ještě nějaké to kolo vydrží. Je to ranař. Mé hodnocení: 0% ()

Zeck odpad!

Zapnu Barrandov a tam na mě čumí vyholený retard, dříve boxer, který se snaží moderovat politickou debatu. Ohání se přitom odbornými výrazy, které používá ve větách nedávajících smysl a u všeho za každou cenu řve, aby budil dojem drsňáka. Nejenom, že své hosty nenechá ani domluvit a skáče jim do řeči po třech slovech, ale ještě zcela jasně straní jedné nebo druhé straně, čímž se nezapomene divákům pochlubit. Tu, kterou nerespektuje tedy permanentně přerušuje, tu oblíbenější nechá v klidu domluvit a ještě si s ní přitakává. Absolutně nechápu smysl tohoto pořadu, protože pokud pozvané hosty a jejich názory přeřvává vyslovený degen a celý pořad je jen o tom, co na diváka zařve moderátor, který se o objektivitu a nestrannost ani nesnaží, tak je ten pořad zkrátka absolutní sračka. 0% ()

Johny303

Dávám čtyři kousky. Viděl jsem sice pouze díl o cikánské problematice, ale stačilo mi to. Musím říct, že u moderátora je sice znát, že je spíše boxerem a že se pro ty média úplně nenarodil, ale jeho otázky jsou úderné a na tělo a to se mi líbí... Jinak, vyčítat moderátorovi například to, že na mluvící lidi spěchá je nesmysl, protože ten pořad má jen půl hodiny a aby se to někam hnulo, nemůžou se tam připouštět dlouhé proslovy... Dobré to je. Určitě lepší, než třeba Partie, se kterou to zde někteří srovnávají. ()

cyphercz odpad!

Nevěřícně jsem koukal na tuto "talk show", která by se místo Týden v ringu měla jmenovat "Arogantní a naprosto předpojatý boxer rádoby drsně skáče do řeči všemu, co má ústa". K smíchu je pak jakési heslo pořadu "Jeho (boxera-moderátora) úděl je bojovat tvrdě, ale nikdy ne pod pás", přitom oněch podpásovek byl pořad plný k prasknutí. Nakonec i z přísedícího "odborníka" čišela ke konci této kanální show nechuť tam vůbec být fyzicky přítomen... ()