kingik

Pokud na oleji jenom nesmažíte a rádi jím mažete partnerku, je tenhle pornáč znásobením pomyslných karcinogenních látek, které vám neproniknou do těla, a tedy vám nijak neuškodí. Populární xxx série, ve které jsou atraktivní pornostars zpracovávány hřebečky po impregnaci oleje, dosáhla svého vrcholu. V silné vrstvě mastného roztoku se bude topit hned několik krásek, které sice v branži působí už nějaký ten šukací pátek, ale režisér Chris Streams dbá především na atraktivitu účinkujících a jakákoliv případná okoukanost jde stranou. V dlouhých scénách se perfektně nastajlované hvězdy předvedou se vzděláním vysoké školy mrdací. Jinak se to nedá nazvat. Jejich performance je dost obdivuhodná. Pokud existuje nějaké příhodné přirovnání k sex mašině, zde je naprosto definováno. Na hranici sportovních výkonů je hardcore akce dobře nasnímaná a nápaditě a dynamicky odvedená. Pro běžné páry, kterým se tenhle xxx vybroušený snímek doporučuje ke společnému pokoukáníčku po pracovním vytížení, bude absolutně nepochopitelné, co male & female vydrží. Někdo hodí jedno číslo a je vyřízený. Zde jsem měl pocit, že kdyby účinkující v kuse šukali celý týden, tak je to jen běžná rozcvička, maximálně zahřívací kolo. Chris Streams je zkušený prasák, který sice dost často spolupracuje jen s těmi nejlepšími z branže, ale umí filmu dát potřebnou dynamiku, impuls a samozřejmě podmanivost smyslů. Může to při koukání jeho "olejnaté" série dopadnout tak, že široko daleko nebude mastná kapalina k sehnání a poslouží motorový olej. Ještě horším je závislost na xxx snímcích podobného ražení, protože třeba když to proložíte sérií Rambo, tak se klidně může stát, že se spletete a nenadálého vzrušení dosáhnete u hrdiny s napumpovanými svaly, protože byl, zkrátka a dobře, také naolejovaný. To je však jen takový krajní příklad. Osobně nejsem příznivcem mastných těl, ale nutno uznat, že když se na mě vyřítila Jayden Jaymes a spol., nešlo proti tomu protestovat. Série si stále drží konzistenci oleje proklatě hustou i po deváté části. 100% ()