Erotico 2

všetky plagáty

Šest krátkých erotických příběhů, odehrávajících se například v poušti, dolech nebo na lodi. (montel)

korbitch22

Nebýt Madison Ivy, nebylo o co stát, kromě ní je zbytek ''hereček'' plejáda neatraktivních fuchtlí, které potkáte na rohu káždého průměrného baru.Rádoby umělecké scény mě spíš rozesmívali.Bohužel ani ta Madison už není co bývala.Momentálně jednoznačně nejlepší tvář pornoprůmyslu, která totálně odrovná všechny konkurentky svojí dokonalou postavou, která je i ve světe modelingu top 1.Bohužel i ona neodolala a ještě o číslo zvětšila už tak dost zvětšené poprsí a v tomhle filmu je to porvé, co už to není vůbec sexy a to je dost veliká škoda.Každý, kdo je její fanoušek si může do deníčku zapsat Madiso Ivy, best porn actress 2010-2013, tedy období její nejdokonalejší postavy.Teď už o novinky nemám zájem. ()

kaposlav

Začiatok je ako keby ide o western a neskôr je to podpriemerné porno. Nejedná sa o žiadny film, ale iba o niekolko scénok zlepených do jedného celku. ()

montel

Šest krátkých erotických příběhů, odehrávajících se například v poušti, v dolech nebo na lodi....Režisér Robby D. tentokrát dost zvolnil, obsadil své profláknuté herce, kteří budou točit asi do sedmdesáti a poslal je na místa, která díky skvělé kameře vypadají jako ráj na zemi. Společnost DP tyto filmy točit umí, ale už by to chtělo trošku změnu, což se tomuto filmu celkem povedlo. 65% ()