Bloodline

• USA Bloodline
USA, (2015–2017), 31 h 43 min (Minutáž: 48–69 min)

Kyle Chandler, Ben Mendelsohn, Linda Cardellini, Norbert Leo Butz, Jamie McShane, Jacinda Barrett, Sissy Spacek, Chloë Sevigny, Brandon Larracuente (viac)

Černá ovce rodiny hrozí vyzradit temné rodinné tajemství, a všichni sourozenci tak podstupují náročnou zkoušku. (Netflix)

Recenzie používateľa minno k tomuto seriálu (11)

Série 3 (2017) (S03)

Tretia a posledná séria nedopadla najhoršie. Cítil som sa síce s kvalitou epizód ako na húpačke, ale prvé epizódy mi opäť ukázali ako atmosféra a štýl ktorý Bloodline mal, dokáže človeka pohltiť na celých 50 minút. Bohužiaľ posledné tri epizódy, kedy malo všetko gradovať, nedokázali nadviazať na prvú polovicu série a tým výsledný dojem pokazili, každopádne dôstojné ukončenie seriálu a neľutujem že som sa k nemu čistou náhodou dostal. Kyle Chandler bol vynikajúci od začiatku až po koniec a len kvôli nemu treba dať seriálu určite šancu. ()

Part 24 (2017) (S03E01)

Začiatok 3. série pokračuje presne tam, kde, nie moc kvalitná 2. séria, skončila. Prvá epizóda okmažite ukazuje, že sa nebude opakovať fiasko zo série druhej. Temná atmoška tomu opäť dodáva ten správny šrmnc. Uvidíme či sa Netflixu podarí seriál úctihodne ukončiť. ()

Part 25 (2017) (S03E02)

Druhá epizóda opäť na kvalitnej úrovni. Ponurá atmosféra, kvalitné herecké výkony a výborne napísaný scenár. Tu naozaj nemám čo vytknúť! 5* ()

Part 26 (2017) (S03E03)

Tretia epizóda už síce nemala také grády, ale atmosféra sa opäť dala krájať. ()

Part 27 (2017) (S03E04)

Opäť kvalitný diel. Nemôžem si pomôcť, ale atmošku im hltám aj s navijákom. ()

Part 28 (2017) (S03E05)

Slabšia epizóda tejto série, ale stále sa dalo na čo pozerať. Uvidíme čo Kevin po*ere ďalej. ()

Part 29 (2017) (S03E06)

Skvelý záver epizódy! Kyle Chandler opäť skvelý výkon! ()

Part 30 (2017) (S03E07)

Sally, f*cking, Rayborn. ()

Part 31 (2017) (S03E08)

Slabšia epizóda, kde ale opäť môžeme vidieť Kyle Chandlera v najlepšej forme. ()

Part 32 (2017) (S03E09)

Veľmi zaujímavo poňatá epizóda, ale bohužiaľ mi to k tomuto seriálu moc nesedelo. ()

Part 33 (2017) (S03E10)

Škoda posledných troch epizód, ktoré pokazili pekne rozbehnutú poslednú sériu. ()

Seriálový spin-off Duny má nového režiséra

Seriálový spin-off Duny má nového režiséra

30.04.2022

Kanadský režisér Denis Villeneuve (Příchozí, Sicario) je takovým fanouškem knižní Duny, že by pravděpodobně zvládl do konce kariéry točit už pouze projekty z tohoto světa. Dokládá to i fakt, že kromě… (viac)

Zemřel režisér Michael Apted

Zemřel režisér Michael Apted

09.01.2021

Ve věku 79 let zemřel britský režisér a producent Michael Apted. Rodák z hrabství Buckinghamshire započal svou kariéru v televizi, brzy se však proslavil sérií časosběrných dokumentárních filmů „Up“… (viac)