Cesta za pomstou

Keď sa bývalý elitný vojak Colton MacReady dozvie, že jeho mladá neter je v rukách mexického drogového kartelu, neváha a vyráža za zločincami, aby jej zachránil život. Svoju návštevu v gangsterskom sídle ukončí až vo chvíli, keď sú všetci lotri mŕtvi a ich rukojemníčka oslobodená. Mafiu však najväčšmi rozzúri skutočnosť, že MacReady okrem rukojemníčky ukoristil aj cenný flash disk s tajnými informáciami. Mexickí gangstri so spojencami v americkej polícii nasadia všetky prostriedky, aby disk znova získali. Zaútočia na usadlosť MacReadyovcov, kde Colton žije so svojou sestrou Angelou a ukrýva neter Hailyey. Začína sa zúrivý a neľútostný súboj o prežitie. (TV JOJ)

kaylin

Scott Adkins je v tomhle tak nějak už klasicky drsný, ale aspoň nám ukazuje, že v těch pořádně akčních scénách je pořád ještě borec a jen málokdo se mu vyrovná, tedy s té mladé generace. Co je důležitější, celkem se i choreograficky místy podařilo zaujmout, což je rozhodně skutečnost, která není standardem. ()

Chrustyn

I když je a navždy bude béčkářem, Isaac Florentine točit umí. Své filmy netrápí zběsilými střihy a naopak si užívá dlouhé akční záběry. A díky tomu, že často spolupracuje s Adkinsonem, který je možná nejlepší bojovník v rámci americké produkce, stojí tyto akčňáky za shlédnutí, i když jsou kostrbaté až hanba a nemají vysoké rozpočty. Bitky tělo na tělo jsou však jedny z těch lepších, které jsou v současné době k vidění. ()

EvilPhoEniX

Adkins jakžtakž dokáže hrát v koukatelných béčkových filmech. Close Range je o dvě třídy výše než nedávný Zero Tolerance. Trochu zamrzí, že se zde více střílí než bojuje, ale souboje jsou super. Adkins je zvíře a hned úvodní scéna v paneláku patří mezí nejsvětlejší moment filmu( nože miluji), poté mě zaujal už jen závěr kde si střihnul souboj proti dvěma maníkům, slušná choreografie, kamera i drsnost. Přestřelky patří spíše k průměrnému ranku. Příběh zde netřeba rozebírat, byl zde vůbec?? :) 55% ()

Yoshitsune

Ze začátku to skoro vypadlo na totální bombu, jenže poté co se Adkins nakvartíruje do stavení a logicky tam začne rozjímat, že vždycky je na výběr, tak to začíná lehce nudit. Ale než vážně rozjede rozjímaní, tak se objeví horda nemytých a neslušných Mexikánců, kteří ho zdárně vystopovali až do onoho stavení a začnou stavení i přilehlé statky okupovat. No a začnou se dít věci, skáče se přes auta, nahání se v lese a je zničen i drahocenný nábytek. Florentine je břídil přes přestřelky, co si budeme nalhávat, milion vystřelených nábojů, z půl metrů a i tak se prostě nikdo do nikoho netrefí. Nicméně když se přejde na bitky, tak v tu chvílí začíná akční jízda, bitky sou špičkové a i ti proradní žrouti fazolí se asi dívali na filmy Bruce Lee a něco pochytili a dávají Adkinsovi docela zabrat. Příběh je tedy mnohem horší než nějaká ta cesta za pomstou, dalo by se říct že scénáristicky se to vrací ke své prvotině Special Forces. Ale Adkins je fajn, bitky sou vynikající a záporáci ujdou. Nicméně co mně tedy pobavilo, když se Adkinse ta jeho ségra zeptá kde celou dobu byl, tak on se na i tak podívá a ten pohled řiká Re-Kill, Wolf Warriors, Ninja: Shadow of a Tear a spousta jiných filmů, tak co je to za debilní otázku, kde sem byl ???!! Byť to asi bylo neúmyslné, tak to bylo vtipné. ()

Kudly4

Začátek slibnej, půlka ještě ušla a konec byl trapas ve stylu Walker texas ranger, co to mělo jako být ? Finální scéna s šerifem JAKO VÁŽNĚ ??? Chtěl jsem dát 3*, ale ten konec byl odpad jako prase. Hvězda z lítosti pro Adkinse a jeho úvodní scénu a druhá za tu bloncku s pěknou prdelí na kterou se jako jedinou dalo dívat . Už nikdy víc tohle. ()

• Film mal premiéru 16. septembra 2015 v poľskej televízii, teda 11 týždňov predtým, než bol k dispozícii pre VOD (Video on demand). (m.a.t.o.)
  • Jedná se o osmý snímek režísére Issaca Florentina, ve kterém si zahrál Scott Adkins. (Domin1359)
  • Kvôli nabitému pracovnému programu Scotta Adkinsa (Colton MacReady) muselo byť natáčanie niekoľkokrát odložené. (m.a.t.o.)