Revolta & Olga Lounová - Znáš ten pocit

všetky plagáty
Hudobný / Krátkometrážny
Česko, 2014, 3:46 min

corpsy

Len bojujte za vaše sny, lebo dnešná ( väčšinová ) generácia rozhodne nieje niekto, kto by si zaslúžil prebrať oprate našej krásnej planéty. ()

Marek1991

Trocha ma mrzí, že Revolta zabudol na kontext prostredia v zmysle, že súčasná doba vyžaduje pre uživenie sa peniaze a tie nezarobíte všetkým a ani všade nezarobia tí najlepší a nie každý môže byť najlepší. Zaujímalo by ma, ako by to tam dopadlo po tom koncerte. Poznám mnoho skvelých hudobníkov ako napríklad Suverena, ktorý má svoj štýl, sociálne cítenie, snažil sa odovzdať ľuďom posolstvo, no po útokoch na jeho osobu sa jeho fanúšikovská základňa zredukovala na pravých fanúšikov a tí možno aj keď sú rozumnejší, tak ho nemusia uživiť a teraz čo, má mu padnúť jeho sen lebo realita nie je taká ako ju Revolta popisuje v piesni v tomto klipe? Človek proste nie je niečo s neobmedzeným rastom, z niečoho vychádza a jeho život je ohraničený, posúvať sa môžeme, no keď niekto žil pred tisíc rokmi nejakých štyridsať rokov a vtedy by nemal znalosti ani z medicíny na predĺženie si vlastného života, ani technické znalosti vecí, ktoré dnes už sú, tak by asi ťažko dokázal niečo také ako dokazujú ľudia dnes aj vďaka tým, ktorí im to svojou obeťou a snahou umožnili svojim pokrokom. Preto neverím v nejaké zázraky v materialistickom svete, kde človek má vraj na to, aby prekonal hocičo a nesťažoval sa, veď koľkokrát ani nemá informácie, prekonávať sa môže podľa mňa len v dobrote svojej duše. Tiež by som chcel robiť veľa vecí podľa seba, no nemôžem, už som sa pokúšal a nie je to úplne taká ružová záhrada, teraz myslím slovo rúžová aj v zmysle toho, že sú tam aj všetky tie prekážky, lebo ak by sa to dalo prejsť a malo to len nejaké ohraničené záležitosti, dalo by sa to u nich skracovať a veci zlepšovať. Klip je smutný, trocha tmavý, zimný, dosť deprimujúci z našich končín, náš svet dosť vystihujúci, no chýba mu rozobratie mnohých aspektov, ktoré by to možno posunuli niekam inam, lebo podobných motivačných a často aj v textoch trefných diel je dosť. ()

• Videoklip vyšel na 120 tisíc korun. (TheSlezy)