Married

USA, (2014–2015), 8 h 3 min (Minutáž: 19–27 min)

Tvorcovia:

Andrew Gurland

Nat Faxon, Judy Greer, Brett Gelman, Jenny Slate, Rachel Eggleston, Paul Reiser, John Hodgman, Regina Hall, Patrick Fischler, Jason Kravits, David Wain (viac)

Married sa sústredí na manželský pár Russa (Nat Faxon) a Liny (Judy Greer) Bowmanovcov, ktorí sa musia starať o deti, majú finančné problémy a ich intímny život upadá. Lina nachádza riešenie v tom, že oficiálne dovolí Russovi, aby ju podviedol s inou, a on sa o to naozaj pokúsi. V skutočnosti sa tým však iba snaží potešiť svoju ženu a možno si dodať trochu sebavedomia, pretože sa cíti ako nepríťažlivý a bezvýznamný. Lina na tom nie je oveľa lepšie, pretože hoci je rada, že má deti, nevie, čo má byť nasledujúci krok v jej živote. Pri snahe dostať sa z obvyklých stereotypov bude tento predmestský párik čeliť mnohým komickým situáciám. (Incantator)

Recenzie používateľa IQ Tiqe k tomuto seriálu (1)

Married (2014)

Nedávám seriálu moc šancí na dlouhé trvání. Nat Faxon tu není takovej debil jako obyčejně (ale daleko k tomu nemá); Judy je fajn, ale spousta scén je trapná. Celkem mě udivuje, že prudérní Amíci něco tak otevřeně sexistického dokážou skousnout (což ale, bohužel, není problém seriálu). ()