Fear of Water

Eleanor je dcerou právníka, který ji opatruje nadevše. El přijíždí na prázdniny domů za milující babičkou. Alexia je dcerou zmrzačeného stavbyvedoucího a alkoholické matky. Al roznáší noviny a prodává marihuanu. Za doprovodu originální hudby a v jemné režii se rozpřádá příběh dvou srdcí, která se, navzdory rozdílům ve svých vlastních životech, dokáží rozpoznat - jednoduše, napoprvé, přátelsky i navěky. (JannieMc)

kaylin

Příjemně civilní romance mezi dvěma dívkami, která je ještě podtržena tím, že obě nemají úplně jednoduché životy a musejí se srovnávat samy se sebou. Ale díky společnému sblížení mohou jít dál. Právě ta civilnost se mi na snímku hodně líbila a společně s holkami jsem to vydržel až do úplného konce. ()

playboxguest

Film, který není vyloženě o něčem a sem tam má dost nepovedený střih, kdy po ukončení jedné scény najednou přijde bez návaznosti jiná a divák si musí domýšlet, ale díky typickému britskému soundtracku, britské architektuře a Lily Loveless se na něj celkem příjemně kouká, ikdyž nepředpokládám, že na něj budu vzpomínat, nebo si ho vůbec zapamatuju. ()