Život sedmnáctiletého Adama je v troskách. Jeho rodiče se neustále hádají a on se nedokáže bavit s dívkami, které by ho mohly zachránit. Nejlepší kamarád Keith se Adamovi rozhodne pomoci a vezme ho z jejich nudného průmyslového města Torrence v Kalifornii na energickou a nepředvídatelnou pláž Venice Beach, která překypuje životem. Zde se Adam konečně odhodlá oslovit dívku, krásnou a divokou Alici, jež ho pozve do svého života. Adam se do tajemné dívky zamiluje, nechá se pohltit žárem jejich nesourodého vztahu a zcela mu propadne. Aby Alice zmírnila jeho utrpení, rozhodne se Adama vtáhnout do zběsilého světa večírků, drog a závislosti, který má na něj však zhoubný vliv. (Cinemax)

hladovyjelen odpad!

Mám ráda špatný filmy a mám ráda teen filmy a stejně se tohle nějakým záhadným způsobem ocitlo v mé top pětce nejhorších filmů, jaké jsem kdy viděla. Hlavní postava vypadá na 35 a máme si myslet, zme je to deep týpek s raněnou (ale uměleckou duší). Pak se tam ale jenom vzteká a má hlas jak ustrašená myška. Ostatních herců byla na tenhle film škoda, protože ani mladá India nemohla tuhle zrůdnost zachránit. Scénář by napsala i má 12tiletá sestra. Btw Mickey River (ten co hrál Adama) se podílel na scénáři a proč mě to nepřekvapuje? ()

Arsenal83

To sú ale úžasní adolescenti, normálne že budúcnosť národa. Keď nechlastajú tak drogujú, keď nešukajú tak na seba ziapu ako orangutani. Pritom Indii Eisley tú pubertálnosť aj veriť, vyzerá na to. Ale Mickey River to je čo za zjav? Hrá sedemnásťročného, pritom v škole pôsobí akoby minimálne dvanásťkrát prepadol, no hlások má ako po konzumácii dvoch kubíkov hélia. ()