Jednotlivé díly:

Allen Sourozenci Kenneth a Kari Allen spolu dobře vycházejí, ale jejich rodiče je proti sobě rozeštvou. Když se po letech znovu setkají dopustí se spolu brutálních činů a krvesmilstva.

Zlo ukryté uvnitř Do sousedství se přistěhuje brutální rodina a začne působit problémy. Když je nalezeno tělo starší ženy, padne podezření okamžitě na tuto rodinu? (oficiálny text distribútora)

Jarsey

Zajímavý dokument. V podstatě se můžeme dívat na zvrácenost některých lidí, kteří jsou však podporováni vlastní rodinou na své cestě zločinem. Kdo má rád krimi dokumenty a skutečné případy, neměl by si tento dokument nechat ujít. ()

Drom odpad!

Jejda, já jsem nehodnotil tuhle populárně-bulvární šou? Je mi jasný, když tu na sebe práskám, jaký všechny voloviny jsem sfouknul, že se mi asi brzo vysmějete. Ale já si nemůžu pomoct. Když on se člověk tolik nasměje. Nejen proto, že pro pitomost tyhle pořady nejdou nikdy daleko. Ale i ti aktéři, které to představuje, to je ale banda dementů. Tenhle seriál by za normálních okolností dostal obligátní jednu a výsměch, protože je to fakt krimi verze pořadu Prásk nebo jak se to jmenuje - s naprosto klasickými prvky: Oběti jsou krásné a inteligentní (což je nejlépe vidět na autentické fotce ukazující prvotřídního retarda a popisu jeho chování), příběh prudce nepředvídatelný a bravurně zdramatizovaný (divák díky napětí nevyjde ze smíchu - nebo možná z pláče). Všude kupa bulvárního sajrajtu, každá vražda je nejbrutálnější, každej vrah nejmasovější a můj názor nejsprávnější (samozřejmě). To co ale dělá konkrétně z této série jednu z mých nejoblíbenější je poměrně otevřené vyjádření, že děti magorů jsou verbež. Jasně, že to takhle neřekli, ale ten díl o tátovi vrahovi a synovi vrahovi, což je dostatečný vzorek pro paušalizaci na všechny malý parchanty, ten pobavil. Já bych to taky topil, jako koťata. Ne počkat, koťata bych netopil. Děti jo, lidi jsou přemnožený. No a za tu smělou podporu předsudků k novorozencům si to zaslouží i smělé hodnocení. Odpad. ()