Tři štramandy v Paříži

• Západné Nemecko Drei Dirndl in Paris (viac)

Krátce před letními prázdninami přichází třem dívkám z venkova zpráva, že smí v rámci školní výměny do Paříže. Jásot je veliký, ale chlapci těch tří už myslí na nejhorší... A ukáže se, že mají pravdu! Naše tři hezká děvčata popletou svým šťavnatým bavorským šarmem a svými příhodnými dráždidly hlavu nejen svým francouzským školním kolegům, ale také jejich otcům. A nejen to. Celá Paříž jim leží u nohou a děvčata si užívají plnými doušky. Ale přesto se na konci prázdnin rády vrací zpět do své zasněné vesničky s mnoha tichými zákoutími a „svalnatými“ chlapisky. (IMPAL, spol. s.r.o.)

curil

Drei Dirndl in Paris Originální název filmu vypovídá o příběhu daleko více než český překlad. Ono chvíli trvá, než děvčata s roztomilými jmény Reni, Susi a Babsi, dorazí do města hříchu. To je už pomalu 40 minut pryč, aspoň v necenzurované verzi 104 min., kterou jsem viděl já v originálním znění a holandskými titulky. Díky němčině srozumitelné, ono se toho   ostatně mnoho nenapovídá. Začátek příběhu je ještě z "bavoráků", následně se   film zvrhne v hard porno, i když ještě   snesitelné. Humor je právě proto jen v první   půlhodině ve scénkách s opilým farářem,   který neví, zda bdí, či sní. Jsem docela zklamán, protože jsem čekal klasiku. ()